Wschód słońca w Tyrolu, © Tirol Werbung / Katharina Poblotzki
Wschód słońca w Tyrolu, © Tirol Werbung / Katharina Poblotzki

Serwis turystyczny


Dumne szczyty i malownicze doliny, urwiste klify, łagodne zbocza porośnięte łąkami, wspaniałe lodowce: to właśnie górska kraina – Tyrol. Jest jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc turystycznych. Każdego roku specjalne połączenie piękna naturalnego krajobrazu, serdecznej gościnności i doskonałej infrastruktury turystycznej przyciąga gości z całego świata.

Zanim w końcu rozpoczniesz długo oczekiwane wakacje, warto się odpowiednio przygotować. Jaka jest pogoda w regionie? Ile śniegu można się spodziewać w górach? Czy drogi i przełęcze są otwarte? Odpowiedzi na takie pytania można znaleźć w tej sekcji.

Dumne szczyty i malownicze doliny, urwiste klify, łagodne zbocza porośnięte łąkami, wspaniałe lodowce: to właśnie górska kraina – Tyrol. Jest jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc turystycznych. Każdego roku specjalne połączenie piękna naturalnego krajobrazu, serdecznej gościnności i doskonałej infrastruktury turystycznej przyciąga gości z całego świata. Zanim w końcu rozpoczniesz długo oczekiwane wakacje, warto się odpowiednio przygotować. Jaka jest pogoda w regionie? Ile śniegu…

Czytaj dalejpokaż mniej

Jak dojechać?

Odkryj Tyrol

Skorzystaj z naszej pomocy:

Jak Ci się podobał ten artykuł?

Chcesz otrzymać od nas odpowiedź? Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.

Do góry

Newsletter

Prenumerata darmowego newslettera. Bądź na bieżąco i otrzymuj informacje z Tyrolu – Serca Alp.