Längenfeld

Längenfeld to miejscowość położona pośrodku doliny Ötztal na wysokości 1180 m n.p.m., słynąca zarówno ze źródeł termalnych, jak i specjalizacji w narciarstwie biegowym. Latem, znajdziecie tu idealne warunki dla uprawiania turystyki pieszej i rowerowej.

Längenfeld zimą:

  • 50 km dwuśladowych tras biegowych, z których część jest przystosowana do techniki łyżwowej, to oferta dla miłośników biegówek na każdym etapie wtajemniczenia. W Gries znajduje się gwarantująca śnieg wysokogórska trasa o długości 12 km, niektóre trasy mają też oświetlenie. Korzystanie z tras biegowych jest bezpłatne dla wszystkich gości przebywających w Längenfeld. W centrum kompetencyjnym narciarstwa biegowego w Längenfeld możecie poddać ocenie swoją sprawność, na życzenie otrzymacie także indywidualny plan treningów.
  • Doskonałe odprężenie oferuje jedyna terma w Tyrolu - Aqua Dome. Duża strefa zewnętrzna z trzema basenami kształtem przypominającymi misy gwarantuje wspaniałe widoki na okoliczne góry. Warto też wybrać sobie którąś z saun lub poddać masażowi utrudzone sportem ciało.
  • Narciarze mają do dyspozycji mały teren narciarski Gries lub oddalone o zaledwie kilka kilometrów, położone przy trasie skibusa tereny w Sölden i Obergurgl/ Hochgurgl.
  • Jeżeli macie specjalne wymagania w zakresie zakwaterowania, Längenfeld na pewno je spełni. Musicie tylko wybrać coś dla siebie spośród 425 kwater – od prywatnych pokoi, przez noclegi w schroniskach, po luksusowe hotele.

Längenfeld latem:

  • Piesze szlaki turystyczne o łącznej długości 150 km prowadzą przez malownicze okolice dna doliny lub w górę, do surowego świata Alp Ötztalskich. Strudzeni wędrowcy chętnie zatrzymują się w jednym z 17 schronisk.
  • Kto mierzy naprawdę wysoko, ma do dyspozycji 2 via ferraty lub 200 dróg wspinaczkowych.
  • 114 specjalnych tras biegowych i Nordic Fitness Park w Huben podkreślają różnorodność oferty sportowej regionu.
  • Na miłośników dwóch kółek czeka 80 km górskich szlaków  rowerowych i 7 oznaczonych górskich tras.
  • Urlopowiczom poszukującym odprężenia polecamy termę Aqua Dome. Jest ona architektoniczną perłą regionu, która idealnie wpisuje się w krajobraz Alp Ötztalskich.
  • 425 kwater każdej kategorii to oferta, która spełni najwyższe wymagania.

Längenfeld zimą: 50 km dwuśladowych tras biegowych, z których część jest przystosowana do techniki łyżwowej, to oferta dla…

Czytaj dalejpokaż mniej
© Ötztal Tourismus
© Ötztal Tourismus/Bernd Ritschel
© Ötztal Tourismus
© Ötztal Tourismus/Lukas Ennemoser
© Ötztal Tourismus
© Ewald Schmid

Ulubione noclegi w Längenfeld


Szukaj

Ilość osób
Dojazd Längenfeld

Przyjazd

Jaką formę dojazdu Państwo preferują? Samochodem, samolotem, autobusem czy pociągiem?

Twój cel: Unterlängenfeld 81, Längenfeld, Österreich

powered by Rome2Rio

Jak Ci się podobał ten artykuł?

Chcesz otrzymać od nas odpowiedź? Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.

Do góry

Newsletter

Prenumerata darmowego newslettera. Bądź na bieżąco i otrzymuj informacje z Tyrolu – Serca Alp.