Kappl

Kappl to raj dla urlopowiczów: tyrolska wioska, licząca 2600 mieszkańców, leży na wysokości 1258 m n.p.m. na słonecznym zboczu doliny Paznaun i spełnia marzenia wypoczywających tu gości – ze szczególnym uwzględnieniem rodzin.

Kappl zimą:

  • Narciarze i snowboardziści mają do swojej dyspozycji 40 km stoków i 10 wyciągów, które wynoszą ich aż na wysokość 2960 m n.p.m. Miłośników białego szaleństwa przyciąga do Kappl przyjazny rodzinom teren narciarski i różnorodne stoki o wszystkich stopniach trudności.
  • Narciarska karuzela, tor do tubingu, stok z muldami i śnieżna jaskinia – wszystkie te niezwykłe obiekty, przygotowane specjalnie dla dzieci, znajdziecie na wysokości 1830 m n.p.m. w parku Sunny Mountain. Instruktorzy ze szkoły narciarskiej w Kappl szybko nauczą Wasze pociechy samodzielnego szusowania po szerokich stokach Kappl.
  • Kappl leży w odległości 10 km od Ischgl i jednego z największych terenów narciarskich w Tyrolu - Silvretta Arena. Tę pobliską stolicę rozrywki polecamy zwłaszcza miłośnikom après ski.
  • Warto wybrać się na romantyczną zimową wędrówkę drogą biegnącą wśród ok. 90 przysiółków Kappl. Po drodze  zobaczycie liczne kapliczki, którym Kappl zawdzięcza swą nazwę.
  • Równie bogaty jak program zajęć jest w Kappl wybór ofert noclegowych: mamy tu ok. 610 kwater i wiele restauracji, które przybliżą Wam kulinarne specjalności regionu.

Kappl latem:

  • W położonym na wysokości 1830 m n.p.m. parku Sunny Mountain świetnie bawią się nie tylko dzieci. Mini zoo, ogródek alpejski i skalniak, plac zabaw, tor do tubingu, indiańskie wigwamy, chatka wiedźmy i wiele innych atrakcyjnych obiektów nie pozwalają najmłodszym na nudę.
  • Miłośnicy pieszych wędrówek mogą wybierać wśród licznych szlaków o wszystkich stopniach trudności – od sportowych po rodzinne, od biegnących przez dolinę po wysokogórskie. Utrudzeni drogą możecie wrócić do Kappl bezpłatnym autobusem.
  • Kappl zawdzięcza swą nazwę licznie rozsianym w okolicy kapliczkom, które na pewno napotkacie podczas długich romantycznych spacerów.
  • W Kappl jest ok. 610 kwater wszystkich kategorii. Kulinarna oferta licznych zajazdów i restauracji również nie pozostawia nic do życzenia.

Kappl zimą: Narciarze i snowboardziści mają do swojej dyspozycji 40 km stoków i 10 wyciągów, które wynoszą ich aż na…

Czytaj dalejpokaż mniej

Aktywności urlopowe w Kappl


Wszystkie aktywności+
© Tirol Werbung/Ludwig Mallaun
© Paznaun-Ischgl
© Paznaun-Ischgl
© Paznaun-Ischgl

Ulubione noclegi w Kappl


Szukaj

Ilość osób
Dojazd Kappl

Przyjazd

Jaką formę dojazdu Państwo preferują? Samochodem, samolotem, autobusem czy pociągiem?

Twój cel: Dorf 112, Kappl, Österreich

powered by Rome2Rio

Jak Ci się podobał ten artykuł?

Chcesz otrzymać od nas odpowiedź? Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.

Do góry

Newsletter

Prenumerata darmowego newslettera. Bądź na bieżąco i otrzymuj informacje z Tyrolu – Serca Alp.