Highline179, © Strabag/Naturparkregion Reutte
Highline179, © Strabag/Naturparkregion Reutte

Co warto zobaczyć w Tyrolu?


Czy to do teatru w Innsbrucku, na zamek do Reutte czy w korony drzew w parku linowym - w Tyrolu przez cały rok nie ma nudy! Duzi i Mali znajdą tutaj przez cały rok ciekawe atrakcje, dzięki którym, latem i zimą, w słoneczne i deszczowe dni można świetnie spędzić czas i poznać nowe miejsca.

Przepiękne krajobrazy górskie uchodzą za symbol Tyrolu, ale region ten skrywa dużo więcej ciekawych atrakcji. Średniowieczne, urokliwe miasteczka, jak Rattenberg nad rzeką Inn, majestatyczny zamek książęcy Hofburg czy Złoty Dach w Innsbrucku to tylko kilka historycznych miejsc na mapie Tyrolu. Niezależnie od pogody, czas spędzić można na odkrywaniu parków przygodowych, górskich kąpielisk czy letnich torów saneczkowych. W wielu miejscach zajrzeć można za kulisy produkcji serów czy schnapsów, podglądać nieznane gatunki zwierząt i roślin lub po prostu wybrać się do jednego z najbardziej spektakularnych punktów widokowych, aby chłonąć alpejski krajobraz.

Przepiękne krajobrazy górskie uchodzą za symbol Tyrolu, ale region ten skrywa dużo więcej ciekawych atrakcji. Średniowieczne, urokliwe miasteczka, jak…

Czytaj dalejpokaż mniej

Co koniecznie musisz zobaczyć:

Wirtualny Tyrol bez wychodzenia z domu

Dom, który zbudowano tylko do połowy
, ©  Tirol Werbung/Bernhard Aichner
Dom, który zbudowano tylko do połowy , © Tirol Werbung/Bernhard Aichner

Naturalne atrakcje w Tyrolu

Jak Ci się podobał ten artykuł?

Chcesz otrzymać od nas odpowiedź? Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.

Do góry

Newsletter

Prenumerata darmowego newslettera. Bądź na bieżąco i otrzymuj informacje z Tyrolu – Serca Alp.