Ischgl

Ischgl, miejscowość znana jako zimowa stolica rozrywki, w lecie zalicza się do najpiękniejszych terenów w tyrolskich Alpach. Miejscowość leży na wysokości 1376 m n.p.m. w malowniczym otoczeniu gór masywu Silvretta i łańcucha Ferwall w tyrolskiej dolnie.

Ischgl zimą:

• Teren narciarski Silvretta Arena posiada 238 km stoków o wszystkich stopniach trudności, sięgających poziomu od 1400 do prawie 3000 m n.p.m. Zaawansowanych narciarzy  na pewno zainteresuje 11 czarnych tras, stoki z muldami i trasy wyścigowe. Początkującym zapewne spodoba się na Idalp. „Szlakiem Przemytników” dotrzecie na nartach aż do szwajcarskiej strefy wolnocłowej Samnaun.
• Snowpark PlayStation® Vita Ischgl to największy, stanowiący jedną całość teren w Alpach, na którym króluje freestyle.
• W alpejskiej stolicy après ski nie może zabraknąć lokali rozrywkowych. W dyskotekach, barach pod namiotami i schroniskach w starym stylu każdy znajdzie taką zabawę, jaką lubi najbardziej.
• Ischgl ma w swym kalendarzu szeroki wybór imprez i wydarzeń każdego rodzaju – od legendarnych koncertów Top of the Mountain na początek i koniec sezonu oraz na Wielkanoc, po nastrojowy koncert kolęd Ischgler Bergweihnacht i konkurs rzeźb ze śniegu „Formen in Weiß“.
• Równie bogaty jak program zajęć jest w Ischgl wybór ofert noclegowych - możecie wybierać spośród 500 kwater wszystkich kategorii.
• Imponująca jest także oferta kulinarna. O podniebienia i żołądki gości dba aż 45 restauracji - od wykwintnych lokali po bary samoobsługowe.

Ischgl latem:

• Miłośnicy kolarstwa górskiego mogą liczyć na wiele emocji na sąsiadującym z Ischgl terenie Silvretta Arena. Klasyczne trasy czekają na przedstawicieli każdego stopnia zaawansowania, trasy enduro stanowią kondycyjne i techniczne wyzwanie dla zaawansowanych, a trasy Big Mountain to wysokogórskie ścieżki, łączące wspaniałe widoki z wieloma metrami wysokości do pokonania.
• Odbywający się w sierpniu Ischgl Ironbike to jeden z najtrudniejszych maratonów MTB w Europie. Do wyboru są trzy trasy o długości 27,5 do 79 km, a do pokonania 3800 m wysokości. Silvretta Bike Academy to z kolei miejsce, w którym początkujący i zaawansowani kolarze mogą doskonalić technikę lub zgłosić się do udziału w rowerowych wyprawach z przewodnikiem.
• Kto mieszka w Ischgl, ma dostęp do ponad 1000 km oznaczonych pieszych szlaków. Przyrodniczy szlak na Idalp przekracza trzy alpejskie strefy wegetacyjne, „Szlak Przemytników” prowadzi do szwajcarskiego Samnaun, a jezioro Vidersee w parku „Vider Truja“ zapewnia doskonałą ochłodę.
• Podczas odbywającego się w lipcu wyścigu Silvrettarun 3000 biegacze - amatorzy i zawodowi maratończycy ścigają się na jednej z trzech alternatywnych tras, liczących od 15,8 do 43,3 km i rozciągających się na obszarze między Ischgl a Galtür.
• W Ischgl znajduje się ponad 500 kwater wszystkich kategorii.
• Schronisko na hali czy wykwintna restauracja -  ponad 45 restauracji serwuje przysmaki z całego świata.

 

Aktywności urlopowe w Ischgl


Wszystkie aktywności+
© Paznaun-Ischgl
© Paznaun-Ischgl
© Paznaun-Ischgl
© Paznaun-Ischgl

Ulubione noclegi w Ischgl


Szukaj
Ilość osób

Pomoc

Dojazd Ischgl
Przyjazd

Jaką formę dojazdu Państwo preferują? Samochodem, samolotem, autobusem czy pociągiem?

Twój adres docelowy: Eggerweg 4, Ischgl

powered by Rome2Rio

Do góry
Newsletter

Prenumerata darmowego newslettera. Bądź na bieżąco i otrzymuj informacje z Tyrolu – Serca Alp.