Ischgl

Ischgl, miejscowość znana jako centrum sportów zimowych, w lecie zalicza się do najpiękniejszych terenów w tyrolskich Alpach. Miejscowość leży na wysokości 1376 m n.p.m. w malowniczym otoczeniu gór masywu Silvretta i łańcucha Ferwall w tyrolskiej dolnie Paznaun.

Ischgl zimą:

 • Teren narciarski Silvretta Arena posiada 238 km tras narciarskich o wszystkich stopniach trudności, sięgających poziomu od 1400 do prawie 3000 m n.p.m. Zaawansowanych narciarzy  na pewno zainteresuje 11 czarnych tras, stoki z muldami i trasy wyścigowe. Początkującym zapewne spodoba się na Idalp. „Szlakiem Przemytników” dotrzecie na nartach aż do szwajcarskiej strefy wolnocłowej Samnaun.
 • Snowpark Ischgl to największy, stanowiący jedną całość teren w Alpach, na którym króluje freestyle.
 • Ischgl ma w swym kalendarzu szeroki wybór imprez i wydarzeń kulturalnych – od legendarnych koncertów Top of the Mountain na początek i koniec sezonu oraz na Wielkanoc, po nastrojowy koncert kolęd Ischgler Bergweihnacht i konkurs rzeźb ze śniegu „Formen in Weiß“.
 • Równie bogaty jak program zajęć jest w Ischgl wybór ofert noclegowych - możecie wybierać spośród 500 kwater wszystkich kategorii.
 • Imponująca jest także oferta kulinarna. O podniebienia i żołądki gości dba aż 45 restauracji - od wykwintnych lokali po bary samoobsługowe.

Ischgl latem:

 • Miłośnicy kolarstwa górskiego mogą liczyć na wiele emocji na sąsiadującym z Ischgl terenie Silvretta Arena. Klasyczne trasy czekają na przedstawicieli każdego stopnia zaawansowania, trasy enduro stanowią kondycyjne i techniczne wyzwanie dla zaawansowanych, a trasy Big Mountain to wysokogórskie ścieżki, łączące wspaniałe widoki z wieloma metrami wysokości do pokonania.
 • Odbywający się w sierpniu Ischgl Ironbike to jeden z najtrudniejszych maratonów MTB w Europie. Do wyboru są trzy trasy o długości 27,5 do 79 km, a do pokonania 3800 m wysokości. Silvretta Bike Academy to z kolei miejsce, w którym początkujący i zaawansowani kolarze mogą doskonalić technikę lub zgłosić się do udziału w rowerowych wyprawach z przewodnikiem.
 • Kto mieszka w Ischgl, ma dostęp do ponad 1000 km oznaczonych pieszych szlaków. Przyrodniczy szlak na Idalp przekracza trzy alpejskie strefy wegetacyjne, „Szlak Przemytników” prowadzi do szwajcarskiego Samnaun, a jezioro Vidersee w parku „Vider Truja“ zapewnia doskonałą ochłodę.
 • Podczas odbywającego się w lipcu wyścigu Silvrettarun 3000 biegacze - amatorzy i zawodowi maratończycy ścigają się na jednej z trzech alternatywnych tras, liczących od 15,8 do 43,3 km i rozciągających się na obszarze między Ischgl a Galtür.
 • W Ischgl znajduje się ponad 500 kwater wszystkich kategorii.
 • Schronisko na hali czy wykwintna restauracja -  ponad 45 restauracji serwuje przysmaki z całego świata.

Ischgl zimą: Teren narciarski Silvretta Arena posiada 238 km tras narciarskich o wszystkich stopniach trudności, sięgających poziomu od…

Czytaj dalejpokaż mniej

Aktywności urlopowe w Ischgl


Wszystkie aktywności+
© Paznaun-Ischgl
© Paznaun-Ischgl
© Paznaun-Ischgl
© Paznaun-Ischgl

Ulubione noclegi w Ischgl


Szukaj

Ilość osób

Wydarzenia w Ischgl

Dojazd Ischgl

Przyjazd

Jaką formę dojazdu Państwo preferują? Samochodem, samolotem, autobusem czy pociągiem?

Twój cel: Eggerweg 4, Ischgl, Österreich

powered by Rome2Rio

Jak Ci się podobał ten artykuł?

Chcesz otrzymać od nas odpowiedź? Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.

Do góry

Newsletter

Prenumerata darmowego newslettera. Bądź na bieżąco i otrzymuj informacje z Tyrolu – Serca Alp.