Mayrhofen

Tyrolska gmina Mayrhofen leży w dolinie Zillertal na wysokości 633 m n.p.m. i oprócz różnorodnych terenów narciarskich proponuje rozrywkę i wypoczynek w najróżniejszych postaciach.

Mayrhofen zimą:

• 53 wyciągi i 159 km stoków o wszystkich stopniach trudności to gwarancja urozmaiconego narciarskiego urlopu. Stacje kolejek gondolowych, jadących na oba tereny narciarskie, znajdują się w centrum miejscowości, a auto można zostawić w garażu.
• Na górę Penken przyciągają narciarzy liczne warianty zjazdów oraz Vans Penken Park, który obejmuje 6 stref dla miłośników freestyle’u na każdym etapie zaawansowania. Ale nie tylko. Miłośnicy sportowych wyzwań mogą się pokusić także o podbój najbardziej stromego stoku narciarskiego w Austrii. Śnieg jest tutaj gwarantowany, ostatecznie stok znajduje się na wysokości powyżej 2400 m n.p.m.
• Zwolennikom długich i przyjemnych zjazdów polecamy znajdującą się naprzeciwko górę Ahorn. Już sama jazda największą w Austrii kolejką linową kursującą w ruchu ciągłym robi spore wrażenie, a długa trasa do doliny jest przez wiele osób uważana za jedną z najpiękniejszych w Tyrolu.
• Centrum miejscowości zachęca do spacerów i zakupów. Także do après ski przykłada się w Mayrhofen dużą wagę.
• Osobom żądnym przygód oraz romantykom polecamy nocleg w wiosce igloo na górze Ahron.
• Co roku przed świętami Mayrhofen organizuje jarmark adwentowy, a wtedy na Waldfestplatz pod ośnieżonym drzewami pojawiają się liczne stoiska z rękodziełem.

Mayrhofen latem:

 

Aktywności urlopowe w MayrhofenWszystkie aktywności+
© Mayrhofner Bergbahnen
© Mayrhofen-Hippach/Frank Bauer
© Mayrhofen-Hippach/Frank Bauer
© Mayrhofner Bergbahnen
© Naturpark Zillertaler Alpen

Ulubione noclegi w Mayrhofen


Szukaj
Anzahl Reisende

Wydarzenia w Mayrhofen

Pomoc

Do góry
Newsletter

Prenumerata darmowego newslettera. Bądź na bieżąco i otrzymuj informacje z Tyrolu – Serca Alp.

Live Chat
Live Chat