Mayrhofen

Zastrzyki adrenaliny i błogie odprężenie: leżące pod koniec doliny Zillertal Mayrhofen łączy w sobie wszelkie siły i cechy, które składają się na Zillertal.

Mieszkańcy doliny Zillertal to wyjątkowa grupa ludzi - odporni i zdolni do adaptacji, mądrzy i ekonomicznie uzdolnieni, ale jednocześnie kreatywni i obdarzeni niemal  legendarnym talentem muzycznym. W Zillertalu tradycyjnie przychodzi na świat tyle samo słynnych alpinistów, co znanych muzyków. Jest to chyba najbardziej typowa tyrolska dolina, chociaż a może właśnie dlatego, że jest nietypowo szeroka, co nadaje jej niezwykłego uroku. Mayrhofen łączy w sobie wszelkie siły i cechy, które składają się na Zillertal.

Mayrhofen jest gminą pewną swojego potencjału, tętniącą życiem i zorientowaną na usługi, jej infrastruktura spełnia wszelkie życzenia gości i latem, i zimą. Rodziny z dziećmi i nastolatkami, które potrzebują ruchu i zabawy i znajdują ją podczas śmigania na snowboardzie w Vans Penken Parku lub na Funslope Ahorn, alpiniści i wspinający się po lodzie, którzy idą w ślady Petera Habelera; osoby uzależnione od adrenaliny, które rzucają się w dół stoku o nachyleniu 78% (!) na najbardziej stromej trasie narciarskiej w Austrii, zwanej z ponurą ironią "Harakiri", zrelaksowani koneserzy, którzy podczas wędrówki na rakietach śnieżnych nie potrzebują nic więcej do szczęścia niż niezwykłe piękno milionów błyszczących kryształów śniegu pod błękitnym niebem.... W Mayrhofen każdy będzie zadowolony!

Mieszkańcy doliny Zillertal to wyjątkowa grupa ludzi - odporni i zdolni do adaptacji, mądrzy i ekonomicznie uzdolnieni, ale jednocześnie kreatywni i…

Czytaj dalejpokaż mniej

Aktywności urlopowe w MayrhofenWszystkie aktywności+
© Mayrhofner Bergbahnen
© Mayrhofen-Hippach/Frank Bauer
© Mayrhofner Bergbahnen
© Naturpark Zillertaler Alpen

Ulubione noclegi w Mayrhofen


Szukaj

Ilość osób
Dojazd Mayrhofen

Przyjazd

Jaką formę dojazdu Państwo preferują? Samochodem, samolotem, autobusem czy pociągiem?

Twój cel: Dursterstr. 225, Mayrhofen, Österreich

powered by Rome2Rio

Jak Ci się podobał ten artykuł?

Chcesz otrzymać od nas odpowiedź? Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.

Do góry

Newsletter

Prenumerata darmowego newslettera. Bądź na bieżąco i otrzymuj informacje z Tyrolu – Serca Alp.