Rafting, © Tirol Werbung / Robert Eder
Rafting, © Tirol Werbung / Robert Eder

Outdoorowy plac zabaw


Tyrol latem to nie tylko wędrówki, wspinaczka, rowery czy kąpiele w górskich jeziorach. Wysokie szczyty, rwące potoki czy zielone doliny i płaskowyże to również raj dla miłośników raftingu, canyoningu, paralotniarstwa czy golfa. Tyrolskie wyspecjalizowane szkółki raftingowe i paralotniarskie oferują przez cały sezon wyprawy rwącymi potokami czy loty w tandemie nad alpejskimi dolinami.

Tyrol to również golf! Region cieszy się uznaniem golfistów nie tylko ze względu na wyzwania, jakie oferuje ta wspaniała dyscyplina sportu, ale przede wszystkim dzięki przepięknej górskiej scenerii.

18 tyrolskich klubów golfowych, w tym 14 będących partnerami zrzeszenia Golf Alpin, leży w najpiękniejszych regionach i zachwyca wypielęgnowanymi „fairwayami” i różnorodnymi alpejskimi krajobrazami. Na obszarze od Zugspitze po Dolomity Lienzkie, od Alp Kitzbühelskich po Olympiaregion, znajdziecie zarówno niewymagające wielkiej kondycji pola w dolinach, jak i pola wysokogórskie, na których będziecie musieli poświęcić grze sporo wysiłku.

Golfowy urlop w Tyrolu staje się jeszcze bardziej atrakcyjny dzięki słynnej tyrolskiej gościnności, pierwszorzędnej ofercie hoteli oraz doskonałej infrastrukturze. Już same hotele Golf Alpin, a jest ich ponad 20, znajdują się w pobliżu pół golfowych – dostępnych zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych golfistów. Z kartami Golf Card i Golf Alpin Card zabawa jest jeszcze lepsza.

Sporty na świeżym powietrzu

pokaż więcej +

Jak Ci się podobał ten artykuł?

Chcesz otrzymać od nas odpowiedź? Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.

Do góry

Newsletter

Prenumerata darmowego newslettera. Bądź na bieżąco i otrzymuj informacje z Tyrolu – Serca Alp.