Narty w Tyrolu, © Tirol Werbung / Ramon Haindl
Narty w Tyrolu, © Tirol Werbung / Ramon Haindl

Narty w Tyrolu


Ponad 80 ośrodków narciarskich oraz 3000 km doskonale przygotowanych tras narciarskich o wszystkich stopniach trudności czeka na narciarzy i snowboardzistów w Tyrolu.

Jedziesz na narty do Austrii, ale nie wiesz, który region wybrać? Zdecydowanie warto przyjechać do Tyrolu! Na narciarzy i snowboardzistów w regionie czeka ponad 80 ośrodków narciarskich i 3000 kilometrów tras o wszystkich stopniach trudności. Doskonała infrastruktura i nowoczesne wyciągi gwarantują wygodny dostęp do stoków. Tyrol to również malownicze krajobrazy, strome alpejskie szczyty i romantyczne doliny. Zimowy urlop w Alpach to nie tylko jazda na nartach czy na snowboardzie! Po całym dniu na stoku znajdziecie tu także mnóstwo innych atrakcji, jak sauny i termy, place zabaw dla rodzin z dziećmi czy wieczorny wypad do restauracji. Nie ma lepszego miejsca do spędzenia zimowego urlopu niż Tyrol!

© Tirol Werbung / Katharina Poblotzki
Narty wiosną

Słońce, śnieg i firn tak puszysty, jak Kaiserschmarrn. Jazda na nartach zimą jest wspaniała, ale jazda na nartach wiosną jest jeszcze lepsza. Tylko nie rezerwuj leżaków ręcznikami.Więcej

Co Cię interesuje?

pokaż więcej +

Twój sezonowy karnet narciarski

A może na biegówki?

Ciekawe możliwości noclegów

Jak Ci się podobał ten artykuł?

Chcesz otrzymać od nas odpowiedź? Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.

Do góry

Newsletter

Prenumerata darmowego newslettera. Bądź na bieżąco i otrzymuj informacje z Tyrolu – Serca Alp.