© Tirol Werbung / Casey Moore
© Tirol Werbung / Casey Moore

Z Polski do Tyrolu łatwo i szybko można się dostać samolotem. Najważniejsze porty lotnicze w pobliżu to lotnisko w Innsbrucku, lotnisko w Monachium, w Memmingen oraz lotnisko w Zurychu.

Polskie i Austriackie Linie Lotnicze oferują połączenia z wielu miast w Polsce (m.in. Warszawa, Kraków) do Innsbrucka przez Wiedeń. Alternatywą dla lotniska w Innsbrucku jest lotnisko w Monachium, które obsługuje kilkanaście połączeń  Lufthansy i LOTu z wielu miast w Polsce dziennie. Wybierając się na urlop do zachodniej części Tyrolu, warto wziąć pod uwagę lotnisko w Zurychu. Tanie linie lotnicze z Polski latają do Memmingen.

Łatwy i szybki transfer z lotniska do Tyrolu

Z lotniska w Innsbrucku i Monachium łatwo i szybko dostać się można do każdego miejsca w Tyrolu specjalnym transferem oferowanym przez firmę Four Seasons Travel. Wiele hoteli w Tyrolu oferuje ponadto bezpłatny transfer gości z lotniska w Innsbrucku do hotelu i z powrotem.

Wygodnie, szybko i niedrogo z transfer.tirol

Transfer z lotniska do hotelu (pensjonatu, apartamentu itd.) oraz z powrotem oferuje transfer.tirol. Transfer z lotniska w Monachium do Innsbrucka zajmuje ok. 2,5 godziny i kosztuje 118 EUR w dwie strony. Transfer.tirol oferuje bezpośrednie połączenie wygodną taksówką z lotniska w Monachium i Innsbrucku w każde miejsce w Tyrolu i Tyrolu Wschodnim. Rezerwacji należy dokonywać najpóźniej na 72 godziny przed przyjazdem. Z powrotem taksówka odbiera gości pod dowolnie wybranym adresem i zawozi bezpośrednio pod halę wylotów.

Więcej informacji, rezerwacja oraz ceny połączeń znajdują się na stronie www.transfer.tirol.at

Jak Ci się podobał ten artykuł?

Chcesz otrzymać od nas odpowiedź? Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.

Do góry

Newsletter

Prenumerata darmowego newslettera. Bądź na bieżąco i otrzymuj informacje z Tyrolu – Serca Alp.