© Tirol Werbung
© Tirol Werbung

Wędrówki i wspinanie


Wędrówki szutrowym szlakiem czy górską ścieżką? Ponad 24 000 km oznakowanych szlaków pieszych czeka na miłośników gór w Tyrolu.

Alpejskie krajobrazy i przepiękna górska przyroda zachęcają do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Nieważne zimą czy latem, w rakietach śnieżnych, na nartach czy na pieszo - na turystów czekają zadbane, dobrze przygotowane i wyraźnie oznakowane szlaki i ścieżki, które prowadzą od łagodnie wznoszących się pagórków, przez alpejskie hale, śródgórskie kotliny aż po szczyty majestatycznych trzytysięczników. Przepiękne widoki o każdej porze roku gwarantowane!

Wspinaczka w Tyrolu

Alpy to mekka alpinizmu i wspinaczki. W Tyrolu znajdziemy ponad 120 ogródków wspinaczkowych, 80 dróg wielowyciągowych i 8 miejscówek boulderowych o wszystkich stopniach trudności. Prawie 600 trzytysięczników tylko czeka na zdobywców. Strome ściany, różnorodne via ferraty, doskonale przygotowane ogródki wspinaczkowe, sprawiają, że każdemu wspinaczowi na myśl o Tyrolu mocniej zabije serce.

 

Alpejskie krajobrazy i przepiękna górska przyroda zachęcają do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Nieważne zimą czy latem, w rakietach…

Czytaj dalejpokaż mniej

Co Cię interesuje?

pokaż więcej +

W zgodzie z naturą

WSPINANIE W TYROLU

To również może Cię zainteresować

Jak Ci się podobał ten artykuł?

Chcesz otrzymać od nas odpowiedź? Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.

Do góry

Newsletter

Prenumerata darmowego newslettera. Bądź na bieżąco i otrzymuj informacje z Tyrolu – Serca Alp.