Wędrówki szutrowym szlakiem czy górską ścieżką? Ponad 15.000km oznakowanych szlaków pieszych czeka na miłośników gór w Tyrolu.

Zimą na rakietach śnieżnych lub przygotowaną ścieżką, a latem po niekończących się tyrolskich pieszych szlakach lub w górę aż na szczyty majestatycznych trzytysięczników - alpejskie krajobrazy i przepiękna, górska przyroda zachęcają do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Swobodę poruszania się po szlakach latem i zimą umożliwiają zadbane, dobrze przygotowane i wyraźnie oznakowane szlaki i ścieżki, które prowadzą od łagodnych alpejskich hal aż po górskie wyżyny. Przpiękne widoki zarówno zimą jak i latem są w Tyrolu gwarantowane!

Wspinaczka w Tyrolu

Alpy to mekka sportów wspinaczkowych. W samym Tyrolu znajduje się ponad 5000 alpejskich dróg wspinaczkowych oraz ponad 3000 dróg sportowych. 600 trzytysięczników tylko czeka na zdobywców ich szczytów. Strome ściany, różnorodne via ferraty, doskonale przygotowane ogródki wspinaczkowe czy drogi o wszystkich stopniach trudności sprawiają, że każdemu wspinaczowi na myśl o Tyrolu mocniej bije serce.

 

Co Cię interesuje?


pokaż więcej +

WSPINANIE W TYROLU


Do góry
Newsletter

Prenumerata darmowego newslettera. Bądź na bieżąco i otrzymuj informacje z Tyrolu – Serca Alp.

Live Chat
Live Chat