© Tirol Werbung
© Tirol Werbung

Wędrówki i wspinanie


Wędrówki szutrowym szlakiem czy górską ścieżką? Ponad 15 000 km oznakowanych szlaków pieszych czeka na miłośników gór w Tyrolu.

Zimą na rakietach śnieżnych lub przygotowaną ścieżką, a latem po niekończących się tyrolskich pieszych szlakach lub w górę aż na szczyty majestatycznych trzytysięczników - alpejskie krajobrazy i przepiękna, górska przyroda zachęcają do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Swobodę poruszania się po szlakach latem i zimą umożliwiają zadbane, dobrze przygotowane i wyraźnie oznakowane szlaki i ścieżki, które prowadzą od łagodnych alpejskich hal aż po górskie wyżyny. Przepiękne widoki zarówno zimą jak i latem są w Tyrolu gwarantowane!

Wspinaczka w Tyrolu

Alpy to mekka alpinizmu i wspinaczki sportowej. W samym Tyrolu znajduje się ponad 5000 dróg o alpejskim charakterze (wielowyciągowych, wymagających własnej asekuracji) oraz ponad 3000 ubezpieczonych dróg sportowych. 600 trzytysięczników tylko czeka na zdobywców. Strome ściany, różnorodne via ferraty, doskonale przygotowane ogródki wspinaczkowe, czy drogi o wszystkich stopniach trudności sprawiają, że każdemu wspinaczowi na myśl o Tyrolu mocniej bije serce.

 

Co Cię interesuje?

pokaż więcej +

WSPINANIE W TYROLU

Do góry
Newsletter

Prenumerata darmowego newslettera. Bądź na bieżąco i otrzymuj informacje z Tyrolu – Serca Alp.

Live Chat
Live Chat