Z Innsbrucka do Gnadenwald


 

Z Hall w Tyrolu prowadzi przyjemna trasa przez słoneczne plateau w Gnadenwald. Przepiękne widoki do doliny Innu gwarantują przyjemne chwile na rowerze.

otwórz interaktywną mapę

Punkt wyjściowy

Hall in Tirol / Innsbruck

Punkt docelowy

Innsbruck

Długość

30 km

Czas

2 h

Merkmale

  • Trasy okrężne
  • Dla niepełnosprawnych
  • E-Bike-Ladestation(en)

Stopień trudności

łatwy

Różnica wysokości w górę 350 m

Do pobrania

Opis trasy


Trasa rozpoczyna się w Hall (można też wyruszyć z Innsbrucka kierując się na wschód do drogi krajowej B 171. Na wysokości mostu Mühlauer Brücke trasa odbija w górę i prowadzi ponad doliną Innu przez urocze miejscowości aż do Hall). Kierując się na północ dojeżdżamy do Salzberg-Straße i jedziemy nią ok. 5 km w górę kierując się na Absam i Gandenwald. Salzberg-Str. Przechodzi w Landesstrasse 225, którą jedziemy dalej. Najwyższy punkt osiągamy na wysokości 920 m n.p.m., gdzie znajduje się gasthaus Speckbacher. Tutaj, mamy dwie możliwości. Albo kontynuwać trasę główną drogą, albo podjechać do schroniska Hinterhornalm (do pokonania dodatkowo 620m przewyższenia). Początek drogi na Hinterhornalm znajduje się w lesie na przeciwko Speckbacherhof. Jeśli zdecydujemy się kontynuwać trasę normalną drogą aż do tablicy z oznaczeniem „Schlöglsbach“. W tymmiejscu odbijamy w prawo w dół dojeżdżając do miejscowości Terfens. Stąd dalej albo na drodze krajowej, albo ścieżką rowerową wzdłuż Innu wracamy do Innsbrucka.

Wskazówka: Dane na stronie obejmują trasę normalną bez podjazdu do schroniska Hinterhornalm. Wtedy dochodzi jeszcze ok. 12km i 620 m przewyższenia a trasa zmienia charakter z łatwej na trudną.

Dojazd

Twój adres docelowy: Hall in Tirol

powered by ÖBB-Personenverkehr AG

Szukaj


Wyszukiwanie szczegółowe
Do góry
Live Chat
Live Chat