Z Innsbrucka do Gnadenwald

Z Hall w Tyrolu prowadzi przyjemna trasa przez słoneczne plateau w Gnadenwald. Przepiękne widoki do doliny Innu gwarantują przyjemne chwile na rowerze.

otwórz interaktywną mapę

Punkt wyjściowy

Hall in Tirol / Innsbruck

Punkt docelowy

Innsbruck

Łańcuch górski

Długość

53 km

Czas

3 h

Cechy

  • Trasy okrężne
  • Dla niepełnosprawnych
  • Stacja ładowania rowerów elektrycznych

Stopień trudności

łatwy

Wysokość

898 m 542 m

Różnica wysokości w górę 450 m
Różnica wysokości w dół 450 m

Najlepsza pora roku

Sty
Lut
Mar
Kwi
Maj
Cze

Lip
Sie
Wrz
Paź
Lis
Gru

* podane informacje są ogólne i służą jedynie jako wskazówka przy organizacji wyjazdu. Planując wyjazd prosimy wziąć pod uwagę kondycję fizyczną oraz aktualne warunki pogodowe.

Do pobrania

Opis trasy

Trasa rozpoczyna się w Hall (można też wyruszyć z Innsbrucka kierując się na wschód do drogi krajowej B 171. Na wysokości mostu Mühlauer Brücke trasa odbija w górę i prowadzi ponad doliną Innu przez urocze miejscowości aż do Hall). Kierując się na północ dojeżdżamy do Salzberg-Straße i jedziemy nią ok. 5 km w górę kierując się na Absam i Gandenwald. Salzberg-Str. Przechodzi w Landesstrasse 225, którą jedziemy dalej. Najwyższy punkt osiągamy na wysokości 920 m n.p.m., gdzie znajduje się gasthaus Speckbacher. Tutaj, mamy dwie możliwości. Albo kontynuwać trasę główną drogą, albo podjechać do schroniska Hinterhornalm (do pokonania dodatkowo 620m przewyższenia). Początek drogi na Hinterhornalm znajduje się w lesie na przeciwko Speckbacherhof. Jeśli zdecydujemy się kontynuwać trasę normalną drogą aż do tablicy z oznaczeniem „Schlöglsbach“. W tymmiejscu odbijamy w prawo w dół dojeżdżając do miejscowości Terfens. Stąd dalej albo na drodze krajowej, albo ścieżką rowerową wzdłuż Innu wracamy do Innsbrucka.

Wskazówka: Dane na stronie obejmują trasę normalną bez podjazdu do schroniska Hinterhornalm. Wtedy dochodzi jeszcze ok. 12km i 620 m przewyższenia a trasa zmienia charakter z łatwej na trudną.

Miejscowości wzdłuż trasy

Przyjazd

Jaką formę dojazdu Państwo preferują? Samochodem, samolotem, autobusem czy pociągiem?

Twój adres docelowy: Innsbruck

powered by Rome2Rio

Szukaj
Ilość osób
Do góry
Newsletter

Prenumerata darmowego newslettera. Bądź na bieżąco i otrzymuj informacje z Tyrolu – Serca Alp.