Z Innsbrucka do Gnadenwald


Z Hall w Tyrolu prowadzi przyjemna trasa przez słoneczne plateau w Gnadenwald. Przepiękne widoki do doliny Innu gwarantują przyjemne chwile na rowerze.

otwórz interaktywną mapę

Punkt wyjściowy

Hall in Tirol / Innsbruck

Punkt docelowy

Innsbruck

Gebirgszug

Długość

52 km

Merkmale

  • Trasy okrężne
  • Dla niepełnosprawnych
  • Stacja ładowania rowerów elektrycznych

Stopień trudności

łatwy

Wysokość

890 m 540 m

Różnica wysokości w górę 560 m
Różnica wysokości w dół 560 m

Beste Jahreszeit*

Jan
Feb
Mrz
Apr
Maj
Jun

Jul
Aug
Sep
Okt
Nov
Dez

* Es handelt sich hier um Richtwerte und Empfehlungen. Bitte beachten Sie Ihre persönlichen Fähigkeiten und die aktuelle Wetterlage. Für die Richtigkeit der Angaben kann keine Haftung übernommen werden.

Do pobrania

Opis trasy


Trasa rozpoczyna się w Hall (można też wyruszyć z Innsbrucka kierując się na wschód do drogi krajowej B 171. Na wysokości mostu Mühlauer Brücke trasa odbija w górę i prowadzi ponad doliną Innu przez urocze miejscowości aż do Hall). Kierując się na północ dojeżdżamy do Salzberg-Straße i jedziemy nią ok. 5 km w górę kierując się na Absam i Gandenwald. Salzberg-Str. Przechodzi w Landesstrasse 225, którą jedziemy dalej. Najwyższy punkt osiągamy na wysokości 920 m n.p.m., gdzie znajduje się gasthaus Speckbacher. Tutaj, mamy dwie możliwości. Albo kontynuwać trasę główną drogą, albo podjechać do schroniska Hinterhornalm (do pokonania dodatkowo 620m przewyższenia). Początek drogi na Hinterhornalm znajduje się w lesie na przeciwko Speckbacherhof. Jeśli zdecydujemy się kontynuwać trasę normalną drogą aż do tablicy z oznaczeniem „Schlöglsbach“. W tymmiejscu odbijamy w prawo w dół dojeżdżając do miejscowości Terfens. Stąd dalej albo na drodze krajowej, albo ścieżką rowerową wzdłuż Innu wracamy do Innsbrucka.

Wskazówka: Dane na stronie obejmują trasę normalną bez podjazdu do schroniska Hinterhornalm. Wtedy dochodzi jeszcze ok. 12km i 620 m przewyższenia a trasa zmienia charakter z łatwej na trudną.

Miejscowości wzdłuż trasy


Dojazd

Jaką formę dojazdu Państwo preferują? Samochodem, samolotem, autobusem czy pociągiem?

Twój adres docelowy: Innsbruck

powered by Rome2Rio

Szukaj


Do góry
Newsletter

Prenumerata darmowego newslettera. Bądź na bieżąco i otrzymuj informacje z Tyrolu – Serca Alp.

Live Chat
Live Chat