© Andrew Whitton
© Andrew Whitton

Snowbombing

Mayrhofen, 10.04.2023 - 15.04.2023

Ekscytujący, tygodniowy festiwal światowej klasy DJ-ów w Mayrhofen: tegoroczny skład Snowbombing obejmuje Fatboy Slim, Bicep i Rudimental.

Snowbombing odbywa się w tyrolskim kurorcie Mayrhofen od ponad 20 lat. Rozrósł się z małej klubowej imprezy i stał się jedną z głównych atrakcji kalendarza festiwali narciarsko-muzycznych.Ponad 6000 narciarzy z Wielkiej Brytanii zjeżdża do tej malowniczej, tyrolskiej wioski na sześć dni na koniec każdego sezonu, aby doświadczyć wyjątkowej mieszanki festiwalowego hedonizmu i radości z nart.

Snowbombing to festiwal wypełniony świeżym powietrzem, błękitnym niebem, czarnymi trasami i rozpalonymi do białości imprezami… Porywający, tygodniowy wir wspaniałych zespołów i światowej klasy DJ-ów w alpejskiej scenerii Mayrhofen w dolinie Zillertal. Dni spędza się na nartach i snowboardzie, słuchając muzyki na górskich scenach lub relaksując się w SPA luksusowego hotelu. Nocami natomiast obdywają się koncerty w takich miejscach jak Racket Club czy Brück'n Stadl. W tegorocznym składzie gwiazd znaleźli się się Bicep, Fatboy Slim, Foals, Andy C i Rudimental. Snowbombing jest uważany przez Toma Clarke'a z The Enemy za „Najwspanialszą imprezę na śniegu”.

© Andrew Whitton
otwórz interaktywną mapę

Terminy

10.04.2023 - 15.04.2023

Bez ceny

Miejsce wydarzenia

Mayrhofen
6290 Mayrhofen

Informacje o miejscowości

Przyjazd

Jaką formę dojazdu Państwo preferują? Samochodem, samolotem, autobusem czy pociągiem?

Twój cel: 6290 Mayrhofen, Österreich

powered by Rome2Rio

Szukaj

Ilość osób

Jak Ci się podobał ten artykuł?

Chcesz otrzymać od nas odpowiedź? Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.

Do góry

Newsletter

Prenumerata darmowego newslettera. Bądź na bieżąco i otrzymuj informacje z Tyrolu – Serca Alp.