© Andrew Whitton
© Andrew Whitton

Snowbombing

Mayrhofen, 10.04.2023 - 15.04.2023

Na zakończenie sezonu narciarskiego w Mayrhofen ponownie spodziewane są tysiące gości z Wielkiej Brytanii na legendarnym festiwalu muzycznym „Snowbombing”. Na scenach pojawiają się najlepsi muzycy i świetni DJ-e, tacy jak Jamie XX, Groove Armada i Patrick Topping.

Sześć dni potrwa wielka muzyczna impreza w Mayrhofen, która jak co roku będzie zwieńczeniem sezonu narciarskiego w dolinie Zillertal. Impreza "Snowbombing" gości w Mayrhofen już od ponad 20 lat i jest mieszanką festiwalu muzycznego i zabawy na stoku. W połowie kwietnia kilka tysięcy gości, głównie z Wielkiej Brytanii i Irlandii, pożegna sezon narciarski i snowboardowy tańcząc w klubach przy świetle pokazów laserowych.

Najwyższej klasy line-up znanych DJ-ów i zespołów gwarantuje bombową atmosferę festiwalu. Festiwalowa atmosfera na śniegu cieszy nie tylko gości, ale także samych muzyków: Tom Clarke z angielskiego zespołu The Enemy określa "Snowbombing" mianem „najlepszego festiwalu na świecie”. Występy odbywają się w Racket Club, Arenie i w Brück'n Stadl.

Sześć dni potrwa wielka muzyczna impreza w Mayrhofen, która jak co roku będzie zwieńczeniem sezonu narciarskiego w dolinie…

Czytaj dalejpokaż mniej
© Andrew Whitton
otwórz interaktywną mapę

Terminy

10.04.2023 - 15.04.2023

Bez ceny

Miejsce wydarzenia

Mayrhofen
6290 Mayrhofen

Informacje o miejscowości

Przyjazd

Jaką formę dojazdu Państwo preferują? Samochodem, samolotem, autobusem czy pociągiem?

Twój cel: 6290 Mayrhofen, Österreich

powered by Rome2Rio

Szukaj

Ilość osób

Więcej wydarzeń w regionie

Jak Ci się podobał ten artykuł?

Chcesz otrzymać od nas odpowiedź? Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.

Do góry

Newsletter

Prenumerata darmowego newslettera. Bądź na bieżąco i otrzymuj informacje z Tyrolu – Serca Alp.