© Gleitschirmschule Achensee
© Gleitschirmschule Achensee

Paralotniarstwo


Jeżeli zdecydujecie się na lot na paralotni w Tyrolu, zobaczycie zapierający dech w piersiach widok z lotu ptaka

Nic łatwiejszego, po prostu wchodzimy na wzgórze i rozkładamy paralotnię… Jeżeli zdecydujecie się na lot na paralotni w Tyrolu, zobaczycie zapierający dech w piersiach widok z lotu ptaka. Niezależnie od tego, czy posiadacie licencję, czy nie.

Krajobrazy Tyrolu możecie podziwiać z góry, unosząc się w czystym, górskim powietrzu. W Tyrolu jest wiele miejsc startu i lądowania dla paralotni. Niektóre z nich cieszą się jednak wyjątkową popularnością: mekką paralotniarzy stał się region Wilder Kaiser. Również dolina Zillertal i Wildschönau świetnie się nadają do tego typu lotów. Na terenach wokół miasta Lienz panują wyjątkowo stabilne warunki pogodowe. Szkoły latania na miejscu chętnie udzielą Wam informacji i zaproponują kursy doszkalające.

Latanie paralotnią bez licencji – w tandemie

Nie macie jeszcze uprawnień do lotów na paralotni, ale już teraz chcielibyście doświadczyć cudownego uczucia lekkości? W takim razie polecamy loty tandemowe. Szkoły latania w Tyrolu oferują loty dla dwóch osób. Kto połknie bakcyla, może na miejscu w Tyrolu ukończyć kurs w szkole latania.

Action Club Zillertal · Hauptstraße 458 · 6290 Mayrhofen · +43.5285.62977 · info@actionclub-zillertal.at

 

Nic łatwiejszego, po prostu wchodzimy na wzgórze i rozkładamy paralotnię… Jeżeli zdecydujecie się na lot na paralotni w Tyrolu, zobaczycie zapierający…

Czytaj dalejpokaż mniej

Jak Ci się podobał ten artykuł?

Chcesz otrzymać od nas odpowiedź? Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.

Do góry

Newsletter

Prenumerata darmowego newslettera. Bądź na bieżąco i otrzymuj informacje z Tyrolu – Serca Alp.