Urlop z psem w Tyrolu

Czy urlop wellness z psem jest w ogóle możliwy? W tych ośmiu tyrolskich hotelach tak! Tutaj zarówno właściciele czworonogów, jak i same psy spędzą razem wspaniały czas.

Zrezygnować z urlopu wellness, ponieważ inaczej psiak musiałby zostać w domu? Tak wcale nie musi być. Długie spacery przez hale, łaki i lasy wśród przepięknych, górskich krajobrazów do krystalicznie czystych jezior, to marzenie wszystkich czworonogów. A co, jeśli w hotelu czeka ogród z przeszkodami dla zwierzaków, opieką, różnymi menu i innymi atrakcjami dla psów? Podczas gdy psy spędzają swój czas na psotach i zabawie, właściciele mogą korzystać z własnej strefy wellness lub wypoczywać wspólnie ze swoimi milusińskimi.

© Hotel Lechlife

1
Naturhotel Lechlife w Lechtal

Naturhotel Lechlife w Lechtal

W hotelu Lechlife na pewno nie brakuje miłości do psów i ofert wellness dla czworonogów. Psy mogą tutaj same zostawać w pokoju, podczas gdy właściciele korzystają z saun czy zabiegów SPA. Na życzenie hotelowy personel zaopiekuje się psami i wyprowadzi je za potrzebą. Hotel oferuje program aktywności dla psów i właścicieli w regionie parku krajobrazowego Naturparkregion Lechtal-Reutte jak np. rower z psami, spływ kajakowy z psem, geo-dogging, dog-tricking czy agility. W ten sposób urlop z psem nie tylko będzie relaksujący, ale też pełen różnorodnych atrakcji.

https://www.lechlife.at/

© Hotel Lechlife
© Hotel Lechlife
© Panoramahotel Inntalerhof

2
Inntaler Hof w Seefeld

Inntaler Hof w Seefeld

4-gwiazdkowy hotel Inntaler Hof, położony jest na wysokości 1200m n.p.m. w miejscowości Mösern koło Seefeld. Psy są tutaj wyjątkowo mile widziane. Personel hotelowy używa jedynie bezzapachowych środków czystości, aby nie drażnić delikatnych, psich nosów. Mnóstwo przestrzeni do biegania znajduje się w hotelowym ogrodzie z widokiem na dolinę Innu. Własny pokarm można przechowywać w lodówkach a wszystkie podłogi są niepoślizgowe, aby psy pewnie mogły się poruszać po obiekcie.

https://www.inntalerhof.at/

© Hotel Inntalerhof
© Hotel Inntalerhof
© Bergresort Seefeld 4*s

3
Bergresort w Seefeld

Bergresort w Seefeld

Na płaskowyżu położonym między pasmami górskimi Mieminger Kette, Wettersteingebirge i Karwendel położony jest hotel Bergresort Seefeld. Hotel jest przyjazny dla psów i oferuje cudowny ogród dla zwierząt, tor przeszkód, specjalny staw do kąpieli oraz co najważniejsze psy są również mile widziane w hotelowej restauracji! Idealny wypoczynek z ukochanym pupilem.

https://www.bergresort.at/

© Bergresort Seefeld 4*s
© Bergresort Seefeld 4*s
© Tirol Werbung/Manfred Jarisch

4
Hotel Bergfrieden w Fiss

Hotel Bergfrieden w Fiss

Hotelowy pies wabi się Joya i cieszy się na każde nowe spotkanie z innymi psimi gośćmi hotelu. Psy mają co prawda zakaz wstępu do strefy wellness oraz do hotelowej restauracji, jednak mogą wspólnie z właścicielami spożywać posiłki w specjalnej sali wypoczynkowej. Hotel dla psów oferuje zabiegi wellness oraz masaże. W gorące dni psy mogą się ochłodzić w basenie lub płynącym obok hotelu strumieniu górskim. Hotel dysponuje własnym treserem zwierząt oraz dogsitterem. W programie aktywności znajdują się wędrówki z przewodnikiem w towarzystwie Joyi.

https://www.hotel-bergfrieden.at/

© Hotel Fliana

5
Hotel Fliana w Ischgl

Hotel Fliana w Ischgl

Bezpośrednio przy dolnej stacji gondoli Fimbabahn i Pardatschgratbahn w Ischgl znajduje się 4* hotel superior Fliana. Psy są tu wyjątkowo mile widziane i na powitanie otrzymują smakołyk. Właściciele mogą w hotelu wypożyczyć wszystko, co potrzebne ich zwierzętom, jak np. miski czy maty do spania. W jedym pokoju jeden pies nocuje z właścicielami za darmo. Od drugiego psa ponoszona jest dodatkowa opłata. Hotel oferuje opiekę nad psami, aby właściciele mogli spędzić idealny, zimowy urlop.

https://www.fliana.com/de/

© Hotel Fliana
© Hotel Fliana
© Hotel Magdalena

6
Hotel Magdalena w dolinie Zillertal

Hotel Magdalena w dolinie Zillertal

Przyjazny psom, luksusowy hotel Magdalena w miejscowości Ried w dolinie Zilleral oferuje polanę dla psów do zabawy, staw kąpielowy, serwis wyprowadzania psów, przyjazne psom wyposażenie pokoi dla idealnego wypoczynku całą rodziną dla ludzi i psiaków. 4* hotel oferuje nawet warsztaty jogi dla psów i ich opiekunów a nawet masaże aromaterapeutyczne dla zwierząt. W hotelu skorzystać można też z usług profesjonalnego fotografa zwierząt.

https://www.magdalena.at/

© Hotel Magdalena
© Hotel Magdalena
© Riederhof

7
Riederhof w Oberinntal

Riederhof w Oberinntal

Pierwszy hotel przyjazny psom w Tyrolu, od początku stawiał na dużo przestrzeni dla czworonogów. Wielka polana do zabawy, staw do kąpieli dla psów  a do tego specjalne zabiegi wellness dla zwierzaków. Hotel oferuje też terapię mobilizującą stawy, terapię ciepłem, psiego fryzjera, stację do mycia zwierząt o 30 różnych menu dla psów przygotowywanych ze świeżego mięsa, ryb, warzyw, owoców i zbóż. Na zimowe spacery hotel oferuje specjalne preparaty ochronne do łap.

https://www.hotel-riederhof.at/de/

© Riederhof
© Riederhof
© Daniel Zangerl

8
Ritzlerhof w dolinie Ötztal

Ritzlerhof w dolinie Ötztal

Powyżej Sautens u wjazdu do doliny Ötztal znajduje się 4* hotel Ritzlerhof superior. Hotel dostępny jest dla gości od 16 roku życia… oraz dla psów! Ideanie położony, wśród przepięknych krajobrazów oraz w niedalekiej odległości od jeziora Piburger See, wydaje się być wspaniałym miejscem na wypoczynek z psami. Na zwierzaki czekają tu nawet specjalne zabiegi wellness, masaże, fizjoterapia a nawet dogsitter, aby właściciele również mogli skorzystać ze świetnej oferty hotelu.

https://www.ritzlerhof.at/de/

© Daniel Zangerl
© Daniel Zangerl
Do góry
Newsletter

Prenumerata darmowego newslettera. Bądź na bieżąco i otrzymuj informacje z Tyrolu – Serca Alp.