Kössen

Kössen zaprasza na zimowy urlop - licząca 4000 mieszkańców gmina leży między Alpami Chiemgawskimi na północy a pasmem Kaisergebirge na południu, na wysokości 589 m n.p.m.. Także latem dysponuje idealną ofertą urlopową dla miłośników turystyki pieszej, wypraw rowerowych i golfa. Szczególnymi względami cieszą się tutaj rodziny.

Kössen zimą:

• Niezależnie od tego, czy przyjeżdżacie na długi weekend, czy planujecie dłuższy pobyt, na pewno nie będziecie mogli narzekać na brak sportowych zajęć, takich jak jazda na nartach, wyprawy na biegówkach czy piesze wędrówki – oferta regionu jest w tym zakresie bardzo wszechstronna.
• Miłośnicy białego szaleństwa wyruszają stąd na podbój terenu narciarskiego Hochkössen, jednego z najbardziej śnieżnych w Tyrolu. Jest tu 30 km stoków i trasy o każdym stopniu trudności, dzięki czemu Hochkössen cieszy się popularnością szczególnie wśród rodzin.
• Kössen ma bezpośredni dostęp do sieci narciarskich tras biegowych, liczących łącznie 80 km długości.
• W Kössen możecie wybierać spośród 220 kwater – oferta noclegowa sięga od prywatnych pokoi po tematyczne i luksusowe hotele.

Kössen latem:

• Miłośnicy sportu i przyrody znajdą w Kössen jeden z najpiękniejszych terenów do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej w Tyrolu.
• Alpiniści, paralotniarze i wspinacze docierają wygodnie kolejką gondolową do swych punktów startowych.
• Amatorzy gry w golfa mają w Kössen do dyspozycji dwa 18-dołkowe pola golfowe. Oprócz tego mogą się też wybrać na transgraniczne pole Reit im Winkl – Kössen, gdzie w czasie gry będą kursować między Tyrolem a Bawarią.
• Wyprawa do parku linowego Kössen będzie wspaniałą przygodą dla całej rodziny – uzbrojeni w system asekuracji bezpiecznie przefruniecie 100 m nad rzeką.
• Od prywatnych pokoi, przez noclegi w schroniskach po luksusowe hotele tematyczne – oferta noclegowa Kössen obejmuje 220 kwater każdej kategorii.

Kössen zimą:• Niezależnie od tego, czy przyjeżdżacie na długi weekend, czy planujecie dłuższy pobyt, na pewno nie będziecie mogli narzekać…

Czytaj dalejpokaż mniej

Aktywności urlopowe w Kössen


Wszystkie aktywności+
© Tirol Werbung/Josef Mallaun
© Gasthof Erzherzog Rainer
© Kaiserwinkl
© Bernhard Bergmann

Ulubione noclegi w Kössen


Szukaj

Ilość osób
Dojazd Kössen

Przyjazd

Jaką formę dojazdu Państwo preferują? Samochodem, samolotem, autobusem czy pociągiem?

Twój cel: Dorf 15, Kössen, Österreich

powered by Rome2Rio

Jak Ci się podobał ten artykuł?

Chcesz otrzymać od nas odpowiedź? Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.

Do góry

Newsletter

Prenumerata darmowego newslettera. Bądź na bieżąco i otrzymuj informacje z Tyrolu – Serca Alp.