Kals am Großglockner


Kals am Großglockner to miejscowość malowniczo położona na północnym wschodzie Tyrolu Wschodniego na wysokości 1324 m n.p.m. w Parku Narodowym Wysokie Taury.

Kals am Großglockner zima:

• Charakter Kals am Großglockner jako miejscowości wypoczynkowej kształtuje jego położenie w Parku Narodowym Wysokie Taury. Dla miłośników przyrody jest to idealny punkt wyjścia dla zimowych pieszych wycieczek, wypraw na rakietach śnieżnych i eskapad skitourowych, jak i innych sportów na śniegu.
• Jazda na nartach i na snowboardzie to prawdziwa przyjemność w regionie, w którym warunki narciarskie należą do najpewniejszych i który posiada aż 110 km stoków. Prosto z Kals wkraczacie na przyjazny rodzinom teren narciarski Großglockner Resort.
• Także narciarskie wyprawy na doskonale przygotowanych trasach biegowych i wypady na sanki stanowią prawdziwą gratkę dla miłośników bliskich spotkań z naturą.
• Interesuje Was kultura, historia i tradycja? Polecamy muzeum krajoznawcze w Kals i wystawę o Großglocknerze.
• W Kals znajdziecie kwatery i hotele każdej kategorii – niezależnie od tego, czy szukacie przytulnego apartamentu dla rodziny, czy luksusowego hotelu, na pewno znajdzie się coś na każdy gust.

Kals am Großglockner latem:

• Miłośnicy turystyki pieszej mają w Kals do swojej dyspozycji ok. 250 km tras spacerowych i wędrownych w dolinie i niemal nieskończone możliwości niezapomnianych wędrówek na szczyty i wypraw wspinaczkowych.
• 11 schronisk zapewnia nocleg i wyżywienie.
• Wiele dróg biegnących przez hale zachęca do rowerowych wypraw, których nieodłączną część stanowią oczywiście przerwy na smakowity posiłek w schronisku. Dzięki dobrze oznaczonym trasom wycieczki rowerowe dostarczają wyłącznie dobrych wspomnień.
• Park Narodowy Wysokie Taury wygląda jak zaczarowany rajski ogród. Szumiące wodospady i różnorodny świat zwierząt gwarantują niezapomniane wakacje dla całej rodziny.
• Ta górska miejscowość posiada w swym repertuarze kwatery wszystkich kategorii – od luksusowego hotelu po prywatny pensjonat.

 


Ulubione noclegi w Kals am Großglockner


Wszystkie apartamenty w Kals am GroßglocknerWszystkie hotele w Kals am Großglockner
Umiejętności

Dla par
40% (8)

Rodziny
40% (8)

Solo
20% (4)

Business
0% (0)

Data based on verified customer ratings from a selection of online booking websites. (Source: Trust You)

Szukaj


otwórz interaktywną mapę
Dojazd

Jaką formę dojazdu Państwo preferują? Samochodem, samolotem, autobusem czy pociągiem?

Twój adres docelowy: Ködnitz 7, Kals am Großglockner

powered by Rome2Rio

Kontakt

Kals am Großglockner
Ködnitz 7
9981 Kals am Großglockner
t   +43.50.212.540
f   +43.50.212.540-2
e   kals@osttirol.com

Do góry
Newsletter

Prenumerata darmowego newslettera. Bądź na bieżąco i otrzymuj informacje z Tyrolu – Serca Alp.

Live Chat
Live Chat