Brixen im Thale

Malowniczy i pogodny: w okolicach Brixen im Thale na próżno szukać skalistych szczytów, które w dużym stopniu dominują w innych częściach Tyrolu. Główne miasto doliny Brixental zachwyca delikatnie wznoszącym się pagórkowatym krajobrazem.

Tyrol z pewnością nie kojarzy się nikomu z łagodnie wznoszącymi się wzgórzami i malowniczym krajobrazem. Ale Brixental, boczna dolina wielkiej doliny Innu, dokładnie to oferuje. Jej główna miejscowość Brixen im Thale korzysta z tego na wiele sposobów.

W okolicach Brixen im Thale na próżno szukać skalistych szczytów, które w Tyrolu w dużym stopniu dominują. Porośnięte trawą góry Alp Kitzbühelskich leżące po słonecznej stronie doliny Brixental od zawsze wykorzystywane były do celów rolniczych, a rolnictwo w tej wiosce pozostaje nadal ważnym elementem gospodarki. Wielu gościom w Brixen jest tak dobrze, że kupują tutaj drugie domy, aby w czasie wolnym od pracy też czuć się tu, jak w domu. Tutaj nie ma takiego pośpiechu i atmosfera nie jest tak wyrafinowana jak w pobliskim Kitzbühel. Narciarze, którzy zimą licznie odwiedzają Brixen, doceniają niekończące się kilometry tras zjazdowych oraz pogodny i swobodny nastrój, z którego mieszkańcy dolnego Inntalu i jego odgałęzień słusznie słyną. Nie da się zaprzeczyć, że krajobraz kształtuje ludzi.

Tyrol z pewnością nie kojarzy się nikomu z łagodnie wznoszącymi się wzgórzami i malowniczym krajobrazem. Ale Brixental, boczna dolina wielkiej…

Czytaj dalejpokaż mniej

Aktywności urlopowe w Brixen im Thale


Wszystkie aktywności+
© Tirol Werbung/Bernhard Aichner
© Kurt Tropper
© Albin Niederstrasser
© Alpeniglu
© Tirol Werbung/Lisa Hörterer

Ulubione noclegi w Brixen im Thale


Szukaj

Ilość osób

Wydarzenia w Brixen im Thale

Dojazd Brixen im Thale

Przyjazd

Jaką formę dojazdu Państwo preferują? Samochodem, samolotem, autobusem czy pociągiem?

Twój cel: Dorfstraße 93, Brixen im Thale, Österreich

powered by Rome2Rio

Jak Ci się podobał ten artykuł?

Chcesz otrzymać od nas odpowiedź? Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.

Do góry

Newsletter

Prenumerata darmowego newslettera. Bądź na bieżąco i otrzymuj informacje z Tyrolu – Serca Alp.