Zell am Ziller

W Zell am Ziller, miejscowości położonej malowniczo w środkowej części doliny Zillertal, spędzicie wspaniałe letnie wakacje. Zell to wymarzone miejsce dla miłośników sportowej aktywności. Urlopowiczom, którzy interesują się tradycją i obyczajami albo po prostu lubią dobrą zabawę, polecamy wiosenny festyn Gauderfest.

Zell am Ziller zimą:

• Miłośnicy sportów zimowych wyruszają z Zell na teren narciarski Zillertal Arena, gdzie mają do dyspozycji 169 km stoków, funparki, pięć stałych tras wyścigowych i wiele innych atrakcji.
• Ze względu na położenie Zell w środkowej części regionu wycieczki na sąsiednie tereny narciarskie: Mayrhofen, Kaltenbach-Hochfügen i na lodowiec Hintertux również nie sprawiają większych trudności. Karnet Zillertaler SuperSkipass udostępnia wszystkie 670 km stoków doliny Zillertal oraz umożliwia bezpłatne przejazdy skibusami, kolejami Zillertalbahn i środkami komunikacji publicznej.
• Arena Coaster przy dolnej stacji wyciągu na Zillertal Arena w Zell jest jedynym alpejskim rollercoasterem w dolinie Zillertal i gwarantuje mnóstwo świetnej zabawy.
• Po ostatnim zjeździe do doliny można przyjemnie zakończyć dzień przy drinku w igloo lub w barze -  Zell am Ziller słynie z dobrego après ski, nocnych klubów i pozytywnych emocji.

Zell am Ziller latem:

• Miłośnicy kolarstwa górskiego i pieszych wędrówek znajdą w Zell am Ziller najpiękniejsze górskie trasy.
• Arena Coaster rozwija prawdziwie zawrotne tempo. Odważnym polecamy BagJump, a kto nie zna lęku wysokości, może się wybrać na podniebną jazdę Arena Skylinerem.
• Warto zobaczyć odbywający się na początku maja festyn Gauderfest, prawdopodobnie największe święto ludowe w Tyrolu.
• W podróż do przeszłości zabierze Was muzeum regionalne w Zell i dawna kopalnia złota.

Aktywności urlopowe w Zell am Ziller


Wszystkie aktywności+
© Zillertal Bier
© Zillertalbahn
© Freizeitpark Zell
© Zell-Gerlos
© Zillertal Arena - Zell-Gerlos

Ulubione noclegi w Zell am Ziller


Szukaj
Anzahl Reisende

Pomoc

Do góry
Newsletter

Prenumerata darmowego newslettera. Bądź na bieżąco i otrzymuj informacje z Tyrolu – Serca Alp.

Live Chat
Live Chat