© Kufsteinerland/Christian Vorhofer
© Kufsteinerland/Christian Vorhofer

Odwołane

Jarmark świąteczny w Kufstein

Kufstein, 07.12.2020 - 23.12.2020

Okres adwentu w Kufstein przeżywany jest dwojako: na jarmarku świątecznym w parku miejskim zagości nastrojowy klimat.

Okres adwentu w Kufstein przeżywany jest dwojako: na jarmarku świątecznym w parku miejskim zagości nastrojowy klimat, a dodatkowo duch świąt obecny będzie również za murami twierdzy Kufstein, gdzie w piwnicach Josefsburga i na arenie twierdzy będzie można podziwiać tradycyjne rzemiosło.

Cechy szczególne jarmarku:

  • W trakcie czterech tygodni adwentu, od godziny 11:00 do 19:00, twierdza w Kufstein przekształca się w bożonarodzeniowy świat. W specjalnym „Światecznym warsztacie” będzie można własnoręcznie tworzyć lub stare rękodzieła z powrotem przywracać do życia.
  • Miejscem świątecznych spotkań jest park miejski w Kufstein: specjały regionu, imprezy muzyczne oraz program jarmarku zaskoczą dużych i małych.
  • Hotele stworzyły spacjalne adwentowe oferty na ten najbardziej nastrojowy okres w roku. Zalicza się do nich m.in. „Auracher Löchl“. Ta tyrolska gospoda, z tradycyjnymi izbami, niezmienionymi kamiennymi piwnicami oraz niemożliwym do przeoczenia mostem biegnącym nad uliczkami starego miasta, zalicza się do jednych z najlepszych w Tyrolu.
  • Wskazówka dla rodzin: w parku miejskim czas oczekiwania na najważniejszy wieczór w roku nie będzie się najmłodszym dłużył. Program dla dzieci jest  wyśmienity: karuzele, przejażdżki na kucykach, bajkowe opowieści w trakcie grillowania przy ognisku oraz podziwianie świetlnych form.
© VANMEY Photography
© Festung-Kufstein
© Kufsteinerland
© Gerhard Berger
© Festung-Kufstein
© Weihnachtsmarkt im Kufsteiner Stadtpark
otwórz interaktywną mapę

Terminy

07.12.2020 - 23.12.2020

codziennie od 27.11. do 23.12.2020r; od wtorku do piątku od 16:00 do 20:00, w sobotę i niedzielę od 13:00 do 20:00; program dla dzieci codziennie do godz. 18:30.

Bez ceny

Miejsce wydarzenia


6330 Kufstein

Przyjazd

Jaką formę dojazdu Państwo preferują? Samochodem, samolotem, autobusem czy pociągiem?

Twój adres docelowy: 6330 Kufstein

powered by Rome2Rio

Szukaj
Ilość osób
Do góry
Newsletter

Prenumerata darmowego newslettera. Bądź na bieżąco i otrzymuj informacje z Tyrolu – Serca Alp.