© Ötztal Tourismus
© Ötztal Tourismus

Electric Mountain Festival

Sölden, 08.04.2024 - 12.04.2024

Najwyższej klasy DJ-e, imprezy i narty w jednym miejscu: Dziesiąta edycja Electric Mountain Festival zachwyci gwiazdami sceny EDM od 8 do 12 kwietnia 2024 roku.

Pod koniec sezonu Electric Mountain Festival przyciąga do Ötztal popularnych artystów muzyki dance. W kwietniu stacja Giggijoch na wysokości 2300 metrów nad poziomem morza przekształca się w spektakularną scenę dla DJ-ów. Przez kilka dni w Sölden będzie królować EDM: imprezy z DJ-ami w najgorętszych miejscach na terenie ośrodka narciarskiego. Po koncertach impreza przenosi się do Marcos Treff, Skybar The Secret Sölden i Katapult.

Festiwal łączy w sobie zabawę na nartach i maraton imprezowy pośród Alp Ötztalskich. Specjalna korzyść dla wszystkich fanów: Wstęp na koncerty jest już wliczony w karnet narciarski Sölden .

Pod koniec sezonu Electric Mountain Festival przyciąga do Ötztal popularnych artystów muzyki dance. W kwietniu stacja Giggijoch na wysokości 2300…

Czytaj dalejpokaż mniej
© Ötztal Tourismus
otwórz interaktywną mapę

Terminy

08.04.2024 - 12.04.2024

Ceny

Przy karnetach jednodniowych i dwudniowych pobierana jest dodatkowa opłata wstępu. Wstęp na festiwal jest bezpłatny z ważnym karnetem kilkudniowym. Bilety na sam festiwal kosztują 70,10 euro za dzień, łącznie z przejazdem kolejką. Cena ulgowa to 31,30 euro (dzieci). Pakiety VIP są dostępne w cenie 150 i 185 euro. Wszystkie informacje tutaj .

Miejsce wydarzenia

Sölden
6450 Sölden

Informacje o miejscowości

Przyjazd

Jaką formę dojazdu Państwo preferują? Samochodem, samolotem, autobusem czy pociągiem?

Twój cel: 6450 Sölden, Österreich

powered by Rome2Rio

Szukaj

Ilość osób

Więcej wydarzeń w regionie

Jak Ci się podobał ten artykuł?

Chcesz otrzymać od nas odpowiedź? Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.

Do góry

Newsletter

Prenumerata darmowego newslettera. Bądź na bieżąco i otrzymuj informacje z Tyrolu – Serca Alp.