© Familienland Pillersee
© Familienland Pillersee

Pillerseetal

Park rozrywki, ogród rekreacyjny i noc artystów w Pillerseetal

Przedpołudnie: W rodzinnej krainie Pillersee już od rana wita miła atmosfera. Kolejka górska, spływ dziką rzeką, huśtawka western swing lub wirująca karuzela dostarczą wspaniałych emocji w wyjątkowym parku rozrywki w St. Jakob in Haus.

Południe: Po czterokilometrowej podróży autobusem do Fieberbrunn i około dziesięciokilometrowym spacerze docieramy do kolejnego celu: znanego gospodarstwa ekologicznego Gasthof Großlehen, do którego przyciągają nie tylko wspaniały posiłek ale również liczne atrakcje!

Popołudnie: Wzmocnionych po obfitym lunchu zapraszamy do gimnastyki – spróbujcie przejść pod rozciągniętymi linami i nad nimi, poznajcie liczne zwierzęta w pobliskim mini zoo, spróbujcie sił w łucznictwie lub stoczcie rodzinny pojedynek w mini-golfa.

Wieczór: W każdy wtorek podczas folkowego festiwalu nocy artystów Fieberbrunn można zobaczyć tańczących z ogniem, akrobatów i małego smoka Tatzi.

Autobusem regionalnym goście mogą dotrzeć do pięciu ośrodków regionu Pillerseetal i zajazdu Großlehen. Dla posiadaczy karty PillerseetalCard zarówno regionalny autobus jak i wstęp do Familienland Pillersee są bezpłatne.

Do góry
Newsletter

Prenumerata darmowego newslettera. Bądź na bieżąco i otrzymuj informacje z Tyrolu – Serca Alp.