St. Anton am Arlberg

St. Anton to jeden z największych, nowoczesnych ośrodków narciarskich w Tyrolu. Narciarze mają tu do dyspozycji aż 340 km tras. Ponadto, dzięki korzystnemu ukształtowaniu terenu, w całym regionie narciarskim znajduje się ponad 200 km tras do jazdy w głębokim puchu.

 • Wysokoalpejski, rozległy region St. Anton am Arlberg jest określany mianem „kolebki narciarstwa alpejskiego“. Przyjemność i komfort narciarskiego wypoczynku „ciągną się ku niebu“ dzięki nowoczesnym wyciągom, dbałości o stoki czy kulinarnym przysmakom w górskich restauracjach. Atrakcje regionu: ukoronowana nagrodą kolej górska Galzigbahn, aż 68 gondoli z podgrzewanymi siedzeniami, ponad 340km świetnie przygotowanych stoków i jeden z największych w Alpach terenów freeride’owych.
 • Nauka jazdy na nartach: w regionie Arlberg nawet profesjonaliści znajdą swojego mistrza – albo jak kto woli nauczyciela. Zespół ponad 350 wyszkolonych instruktorów narciarstwa uczy „białego sportu” zgodnie z najnowszymi trendami (także na kolorowych stokach dla maluchów) lub pracuje nad poprawą stylu jazdy typowego dla zawodów narciarskich.
 • Obsługa jako atut: sprzedaż biletów odbywa się w wielu kasach, a także w miejscowych hotelach. Na parkingach znajduje się wystarczająco dużo miejsca, a nawet w sezonie przepustowość jest wysoka - wszystko po to aby umożliwić narciarzom jak najszybszy dojazd do tras zjazdowych.
 • Bezpieczeństwo jako atut: aż 63 ratraki dbają o najlepszy stan tutejszych stoków, z kolei 14 tego typu maszyn jest przeznaczonych do zadań specjalnych. Sztab ekspertów każdego dnia dba o bezpieczeństwo na stokach i chroni turystów przed ewentualnymi zagrożeniami. Natomiast przewodnicy ze szkoły narciarskiej Arlberg towarzyszą fanom freeride’u w wyprawach po nieoznakowanych trasach – dzięki odpowiedniemu sprzętowi wybierają bezpieczne i najbardziej atrakcyjne odcinki do jazdy w białym puchu i śniegu firnowym.
 • Po całym dniu spędzonym na nartach warto odwiedzić termy ARLBERG-well.com lub potrenować w centrum sportowym arl.rock.

Wydarzenia nadchodzącej zimy:

Ski Show: W cotygodniowym efektownym pokazie narciarskim instruktorzy prezentują, jak z początkowego stylu telemarkowego rozwinęły się prawdziwie fascynujące umiejętności narciarskie. Za nadnaturalnej wielkości ekran służy stok przez stadionem obramowany świetlnymi efektami 3D i multimedialnymi obrazami. Popularny pokaz jest prezentowany w każdą środę o godz. 21.

„Der Weiße Rausch“: Kultowy wyścig narciarski „Der Weiße Rausch“ wymaga od uczestników zaangażowania wszystkich sił. Jak co roku, także 18 kwietnia 2015 na starcie stawi się 555 pasjonatów z różnych krajów, aby pomknąć w dół do St. Anton am Arlberg.

 

© Tirol Werbung/Josef Mallaun

Początek sezonu: 29 lis 2019


Koniec sezonu: 26 kwi 2020


otwórz interaktywną mapę

Ilość tras

% / kilometr

Obliczanie kilometrów stoków

Istnieją następujące metody pomiaru długości stoków narciarskich:

a. Długość mierzona

a. Długość przejazdu

Na naszych stronach podajemy zawsze mierzoną długość stoków (a).

Łatwy

43 % / 131 km

Średni

40 % / 123 km

Trudny

17 % / 51 km

Dł. km tras narciarskich305 km
Powierzchnia tras zjazdowych446 ha
Stoki naśnieżane59 %

Wysokość

2 811 m 1 304 m

Wyciągi

7

5

47

28

-

23

Wyciągi łącznie    110

Infrastruktura

 • Snow park
 • Sala zabaw kids land
 • Wypożyczalnie sprzętu w ośrodku
 • Szkółki narciarskie w ośrodkach

Ceny

Karnet dzienny: 56,50 €


Zniżka dla dzieci: 2004-2011
Zniżka dla młodzieży: 2000-2003

Ważny skipass

 • Freizeitticket Tirol
 • Drei-Täler Skipass


Miejscowość w ośrodku naciarskim

Dojazd

Jaką formę dojazdu Państwo preferują? Samochodem, samolotem, autobusem czy pociągiem?

Twój adres docelowy: Kandaharweg 9, St. Anton am Arlberg

powered by Rome2Rio

Szukaj
Anzahl Reisende
Do góry
Newsletter

Prenumerata darmowego newslettera. Bądź na bieżąco i otrzymuj informacje z Tyrolu – Serca Alp.

Live Chat
Live Chat