Funpark Ischgl, © Paznaun-Ischgl
Funpark Ischgl, © Paznaun-Ischgl

Funpark Ischgl


Odkrywanie Tyrolu na nartach freestylowych lub snowboardzie, doskonalenie skoków oraz jednoczesne doświadczanie sztuki, możliwe są w Silvretta Show Snow Park.

Wszystkie przeszkody do zabawy są już na miejscu. Oczywistą sprawą są znajdujące się w Silvretta Show Snow Park liczne raile, half pipe’y oraz kickery. Przeszkody w funparku w Ischgl uchodzą za rewolucyjne, gdyż stworzone ze śniegu, drewna i metalu, wyglądają jednocześnie jak dzieła sztuki. Dlatego park w Ischgl nosi znamienną nazwę SnowARTpark.

Największy funpark w Alpach znajduje się w Ischgl

Warunki śniegowe największego alpejskiego funparku w Ischgl kuszą od grudnia do kwietnia. Trzy wyciągi krzesełkowe są do dyspozycji freeski-riderów oraz snowboardzistów i wywożą na górę funparku. Dodatkowo profesjonaliści, zaawansowani oraz początkujący freestylowcy mogą ćwiczyć swoje skoki, tricki i zjazdy w trzch różnych i odpowiednich do swoich możliwości obszrach. Do tego trzech shaperów dba codziennie o perfekcyjne warunki w parku w Ischgl.

Świętowanie skoków

W pobliżu funparku znajdują się dwie restauracje ze słonecznymi tarasami. Freestylowcy mogą stąd obserwować stoki i kumulować energię na następne skoki lub po prostu świętować z innymi snowboardzistami lub freeskiingowcami.

Do góry
Newsletter

Prenumerata darmowego newslettera. Bądź na bieżąco i otrzymuj informacje z Tyrolu – Serca Alp.

Live Chat
Live Chat