Funpark Ischgl, © Paznaun-Ischgl
Funpark Ischgl, © Paznaun-Ischgl

Funpark Ischgl


Ischgl Snowpark to miejsce stworzone dla wszystkich, dla których klasyczne zjazdy ze stoków to za mało. Nowoczesna infrastruktura, świetnie przygotowane przeszkody - tutaj żaden fan free style’u nie będzie się nudził.

Snowpark został niedawno przemodelowany i rozszerzony, tak by cieszył nawet najbardziej wymagających free stylerów. Do dyspozycji mamy tu raile, boxy i kickery. Przeszkody w Ischgl uchodzą za rewolucyjne, stworzone ze śniegu, drewna i metalu wyglądają niczym dzieła sztuki.

Największy funpark w Alpach znajduje się w Ischgl

W największym alpejskim funparku możemy szaleć od grudnia do kwietnia. Do dyspozycji narciarzy i snowboardzistów mamy tu trzy wyciągi krzesełkowe, które wwożą chętnych do snowparku. Profesjonaliści, zaawansowani oraz początkujący freestylowcy mogą ćwiczyć swoje skoki, triki i zjazdy w trzech różnych, adekwatnych do swoich możliwości, strefach. O perfekcyjne warunki w snowparku w Ischgl dba codziennie aż trzech shaperów.

Radość ze skoków

W pobliżu snowparku znajdują się dwie restauracje z ogromnymi, skąpanymi w słońcu tarasami. To idealne miejsce do obserwacji i regeneracji przed następnymi skokami. Można też po prostu się zrelaksować i świętować z innymi snowboardzistami i free stylerami.

Do góry
Newsletter

Prenumerata darmowego newslettera. Bądź na bieżąco i otrzymuj informacje z Tyrolu – Serca Alp.