Olympiaregion Seefeld

Latem Olympiaregion Seefeld przyciąga gości bogatą ofertą dla miłośników pieszych wędrówek, golfa i rowerowych wypraw. A zimą idealne trasy biegowe, wspaniałe tereny narciarskie i pierwszej klasy wellness - na zimowe dni Olympiaregion Seefeld proponuje wszelkie odmiany sportów zimowych i znakomity wypoczynek.

Region latem:

 • Na płaskowyżu Seefeld, na obszarze rozciągającym się od pasma Wettersteingebirge po park krajobrazowy Alpenpark Karwendel, znajdziecie około 650 km oznaczonych pieszych szlaków i górskich ścieżek oraz liczne drogi wspinaczkowe. Przez Olympiaregion Seefeld biegną też trasy szlaków dalekobieżnych, takich jak Droga św. Jakuba, Orli Szlak czy Szlak Kulturowy.
 • 18-dołkowe pole golfowe w Seefeld-Wildmoos i 9-dołkowa Akademia Golfa w Seefeld zapraszają na partyjkę golfa.
 • Wśród 570 km oznaczonych górskich tras rowerowych początkujący i zaawansowani miłośnicy kolarstwa górskiego na pewno znajdą swój ulubiony odcinek. Równie przyjemnie, ale bez wysiłku dojedziecie do celu na e-bike’u - w okolicach Seefeld jest 90 rowerów z napędem elektrycznym, 19 wypożyczalni i 14 stacji wymiany baterii.
 • Olympiaregion proponuje też różnego rodzaju wakacyjne atrakcje dla rodzin, takie jak „Wąwóz Ducha” (Geisterklamm) w Leutasch albo park linowy. Dwa kryte baseny, cztery baseny otwarte oraz jeziora Wildsee i Möserer See zapraszają do kąpieli i dobrej zabawy.
 • Polecamy wycieczkę do Dzwonu Pokoju w Mösern i wyprawę na zakupy na deptak w Seefeld. Seefeld leży także niedaleko od Innsbrucka i Garmisch, do których możecie się wybrać w romantyczną podróż koleją.

Region zimą:

 • Olympiaregion Seefeld zapewnia miłośnikom biegów narciarskich mistrzowskie wręcz warunki na trasach biegowych liczących w sumie 279 km. Większość tras jest przygotowana równolegle do obu technik - dzięki temu mamy 155 km tras do biegów stylem klasycznym i prawie 125 km do pokonania krokiem łyżwowym. Oprócz tego są trasy oświetlone, specjalne trasy dla osób niepełnosprawnych i jedna trasa do biegów z psami, na której czworonogi są jak najbardziej mile widziane.
 • Nordyckie Centrum Kompetencyjne zapewnia amatorom i zawodowcom doskonałe warunki do trenowania biathlonu. W regionie jest w sumie 9 stanowisk strzeleckich dla broni małokalibrowej i 5 stanowisk dla broni pneumatycznej, na których również amatorzy mogą popisać się celnością.
 • Jeżeli przyjeżdżacie do Seefeld, aby jeździć na nartach, znajdziecie tu 48 km doskonale przygotowanych stoków. Tereny narciarskie Bergbahnen Rosshütte, Gschwandtkopf, Kreithlift, Brandllift  oraz kilka mniejszych wyciągów gwarantują doskonałe warunki początkującym i zaawansowanym miłośnikom białego szaleństwa.
 • Miłośnikom zimowych wędrówek Olympiaregion Seefeld oferuje ponad 140 km przecieranych i posypywanych szlaków pieszych. Poza przecieranymi szlakami do wielu miejsc możecie dotrzeć na rakietach śnieżnych.
 • Płaskowyż Seefeld to także wspaniałe miejsce na rodzinną wyprawę na sanki. Szczególnie Seefeld/Reith, Leutasch i Scharnitz oferują w tym zakresie wiele różnych możliwości. Naturalne i sztuczne lodowiska zapraszają gości regionu na łyżwy i eisstocka. Na niektórych torach do eisstocka organizowane są kursy doskonalące technikę gry.
 • Olympiaregion Seefeld to doskonałe miejsce na urlop dla osób poszukujących odprężenia. Obok największej w Alpach hotelowej strefy wellness o powierzchni 5000 m2, także liczne mniejsze hotele posiadają nowoczesne obiekty wellness. Wszystko, co dobrze służy ciału, znajdziecie też w odnowionych ostatnio oazach relaksu Centrum Sportowo-Kongresowego Seefeld oraz aquaparku Alpenbad w Leutasch.
© Olympiaregion Seefeld
© Olympiaregion Seefeld, Andre Schönherr
© Olympiaregion Seefeld
© Tirol Werbung/Frank Bauer
© Tirol Werbung/Dominik Gigler

Miejscowości w tym regionie

Ulubione noclegi w Olympiaregion Seefeld


Szukaj
Ilość osób

Wydarzenia w Olympiaregion Seefeld

Pomoc

Dojazd Olympiaregion Seefeld
Przyjazd

Jaką formę dojazdu Państwo preferują? Samochodem, samolotem, autobusem czy pociągiem?

Twój adres docelowy: Bahnhofplatz 115, Seefeld

powered by Rome2Rio

Do góry
Newsletter

Prenumerata darmowego newslettera. Bądź na bieżąco i otrzymuj informacje z Tyrolu – Serca Alp.