Westendorf

Na turystów wybierających się do Westendorfu czeka stara, ale tętniąca życiem i ciągle pięknie rozwijająca się wioska w środku Alp Kitzbühelskich.

Westendorf oferuje dużo świetnej zabawy osobom uzależnionym od adrenaliny - od rajskich tras snowboardowych przez doskonałe możliwości uprawiania paralotniarstwa aż po trasy dla rowerów górskich, wymagające nie tylko umiejętności, ale również mocnych nerwów. Gości przyciąga SkiWelt Wilder Kaiser – Brixental, jednen z największych połączonych regionów narciarskich w Austrii.

Jednak Westendorf w Alpach Kitzbühelskich szczyci się raczej głównie swoim spokojnym obliczem. To zrozumiałe – w prestiżowym  konkursie "Entente Florale Europe" miejscowość otrzymała tytuł "Najpiękniejszej zielonej i kwitnącej wioski w Europie", nic zatem dziwnego, że atrakcje dla  miłośników zabawy i mocnych wrażeń nie są najważniejszym tematem promocyjnego przekazu.

Westendorf jest starą, ale żywą i nieustannie rozwijającą się wioską. Leży dostatecznie blisko dużych ośrodków turystycznych i gospodarczych regionu Kitzbühel, ale jednocześnie na tyle daleko od nich, aby zachować swój przytulny urok. Aby przekonać się, jak żyją mieszkańcy Westendorfu, najlepiej odwiedzić latem cotygodniowy "Schau zuichi Markt".

Westendorf oferuje dużo świetnej zabawy osobom uzależnionym od adrenaliny - od rajskich tras snowboardowych przez doskonałe możliwości uprawiania…

Czytaj dalejpokaż mniej

Aktywności urlopowe w Westendorf


Wszystkie aktywności+
© Stephan Bannach
© Kitzbüheler Alpen - Brixental/Stephan Bannach
© Brixentaler Kochart

Ulubione noclegi w Westendorf


Szukaj

Ilość osób

Wydarzenia w Westendorf

Dojazd Westendorf

Przyjazd

Jaką formę dojazdu Państwo preferują? Samochodem, samolotem, autobusem czy pociągiem?

Twój cel: Schulgasse 2, Westendorf, Österreich

powered by Rome2Rio

Jak Ci się podobał ten artykuł?

Chcesz otrzymać od nas odpowiedź? Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.

Do góry

Newsletter

Prenumerata darmowego newslettera. Bądź na bieżąco i otrzymuj informacje z Tyrolu – Serca Alp.