Westendorf


Miejscowość Westendorf, położona malowniczo na małym płaskowyżu w dolinie Brixental w Tyrolu, poleca się na zimowy oraz letni urlop. Osada licząca ok. 3500 mieszkańców, leży na wysokości 783 m n.p.m. w Alpach Kitzbühelskich.

Westendorf zimą:

• Na narciarzy przybywających do Westendorfu czeka największy w Austrii teren narciarski, który stanowi jedną całość - SkiWelt Wilder Kaiser-Brixental.
• Snowpark Boarders Playground w Westendorfie oferuje freestylerom na nartach i snowboardach szeroki wybór najróżniejszych przeszkód – od łatwych po liczący 28 metrów kicker „Big Mama”.
• Niezależnie od tego, czy szukacie przytulnego pensjonatu, czy macie chęć na luksusy wielogwiazdkowych hoteli, Westendorf z pewnością zaoferuje Wam odpowiednią kwaterę.

Westendorf latem:

• Miłośnikom przyrody polecamy różnorodność terenów doliny Windautal, położonej w pobliżu Westendorfu  oraz nową ścieżkę przyrodniczą Wohlfühlweg Westendorf.
• W największym e-bike’owym regionie Alp warto się wybrać we wspomaganą silnikiem elektrycznym rowerową podróż do doliny Windautal, gdzie obok zajazdu Steinberg znajdziecie basen Kneippa – jego wody przyniosą ulgę Waszym stopom.
• Paralotniarze, którzy chętnie korzystają z termiki Alp Kitzbühelskich, upodobali sobie wznoszącą się w pobliżu Westendorfu górę Choralpe jako plac startowy.
• Park rozrywki Alpinolino w Westendorfie zaprasza do zabawy nie tylko najmłodszych. Naukowcom-amatorom i poszukiwaczom przygód polecamy osobliwe, fascynujące i zaskakujące przeżycia na „Zagadkowej ścieżce śladami zwierząt”.


Aktywności urlopowe w Westendorf


© Stephan Bannach
© Kitzbüheler Alpen - Brixental/Stephan Bannach
© Brixentaler Kochart

Ulubione noclegi w Westendorf


Wszystkie apartamenty w WestendorfWszystkie hotele w Westendorf
Umiejętności

Dla par
54% (7)

Rodziny
38% (5)

Solo
8% (1)

Business
0% (0)

Data based on verified customer ratings from a selection of online booking websites. (Source: Trust You)

Szukaj


otwórz interaktywną mapę
Dojazd

Jaką formę dojazdu Państwo preferują? Samochodem, samolotem, autobusem czy pociągiem?

Twój adres docelowy: Schulgasse 2, Westendorf

powered by Rome2Rio

Do góry
Newsletter

Prenumerata darmowego newslettera. Bądź na bieżąco i otrzymuj informacje z Tyrolu – Serca Alp.

Live Chat
Live Chat