St. Johann in Tirol

W dolinie Leukental, na wysokości 670 m n.p.m. leży miejscowość St. Johann in Tirol - świetny adres na zimowy urlop dla amatorów narciarstwa, rodzin i miłośników biegówek.Na letni urlop zapraszamy miłośników pieszych wędrówek, fanów dwóch kółek i rodziny z dziećmi.

St. Johann in Tirol zimą:

• Przyjazny rodzinom teren narciarski ma 60 km różnorodnych stoków o wszystkich stopniach trudności oraz 17 wyciągów.
• Filmowany odcinek do skicrossu  i skicrossowy tor przeszkód to świetna okazja, aby spróbować swych sił w tej nowej, emocjonującej dyscyplinie sportowej.
• Największa narciarska huśtawka w Austrii SkiWelt Wilder Kaiser – Brixental i teren narciarski Kitzbühel są w zasięgu ręki  - w St. Johann in Tirol można się więc oddawać białemu szaleństwu bez ograniczeń.
• St. Johann posiada 270 km narciarskich tras biegowych. Co roku odbywa się tu wielki międzynarodowy bieg narciarski Koasalauf Tirol, na którego starcie staje ponad 2000 uczestników.
• Odprężenia po emocjonującym dniu na nartach najlepiej szukać w aquaparku Panorama-Badewelt, dysponującym oprócz basenów także saunami i gabinetem odnowy biologicznej. Warto też zapoznać się bliżej z regionalną kuchnią i zaznać tyrolskiej gościnności.
• Rynek w St. Johann, przy którym stoi piękny barokowy kościół, to centralny punkt miejscowości i główne miejsce spotkań jej mieszkańców  i gości, a okoliczne sklepy zachęcają do spacerów i zakupów.
• W jednym z 4500 dostępnych łóżek dla gości w najróżniejszych kategoriach będziecie słodko śnili o tym, co się Wam zdarzyło za dnia.

St. Johann in Tirol latem:

 

Aktywności urlopowe w St. Johann in TirolWszystkie aktywności+
© Florian Mitterer
© Hannes Dabernig
© Kitzbüheler Alpen Marketing/Marco Felgenhauer
© Reinhold Embacher

Ulubione noclegi w St. Johann in Tirol


Szukaj

Ilość osób

Wydarzenia w St. Johann in Tirol

Pomoc

Dojazd St. Johann in Tirol

Przyjazd

Jaką formę dojazdu Państwo preferują? Samochodem, samolotem, autobusem czy pociągiem?

Twój cel: Poststraße 2, St. Johann in Tirol, Österreich

powered by Rome2Rio

Jak Ci się podobał ten artykuł?

Chcesz otrzymać od nas odpowiedź? Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.

Do góry

Newsletter

Prenumerata darmowego newslettera. Bądź na bieżąco i otrzymuj informacje z Tyrolu – Serca Alp.