St. Jakob im Defereggen

Adrenalina? Nie, dziękuję! Jeśli nie przepadasz za głośnymi i wielkimi ośrodkami oraz pragniesz pobyć sam na sam ze sobą i w znacznej mierze nietkniętą przyrodą – St. Jakob jest dla Ciebie właściwym miejscem.

Kto dobrze czuje się w dużych kompleksach hotelowych i poszukuje niekończących się imprez, które w innych ośrodkach należą do standardowego repertuaru dnia, ten przyjeżdżając do St. Jakob in Defereggen będzie raczej rozczarowany. Jednak dla tych, którzy nie przepadają za głośnymi i wielkimi ośrodkami, którzy się nie boją, a może nawet tęsknią za tym, by pobyć sam na sam ze sobą i w znacznej mierze nietkniętą przyrodą – St. Jakob jest idealnym miejscem. Pomiar kilometrów tras pokonanych podczas dnia na nartach (pod warunkiem, że tego sobie życzysz)  to jedno z nielicznych rozwiązań dla miłośników narciarskich gadżetów, jakie ma do zaoferowania St. Jakob.  

Mieszkańcy doliny Defereggental, która nawet jak na alpejskie warunki jest niezwykle rzadko zaludniona, stawiają na subtelną powściągliwość i takie podejście oferują także swoim gościom. St. Jakob ma długą i bogatą historię osadnictwa sięgającą 7. tysiąclecia. Dziś miejscowość leży w samym centrum Parku Narodowego Hohe Tauern, którego bogactwo zwierząt i roślin górskich jest szczególnie cenione przez alpinistów i turystów.

© Tirol Werbung/Reinhard Hölzl
© Gemeinde St. Jakob im Defereggen
© schultz-ski.at
© Urlaubsregion Defereggental

Ulubione noclegi w St. Jakob im Defereggen


Szukaj
Ilość osób

Pomoc

Dojazd St. Jakob im Defereggen
Przyjazd

Jaką formę dojazdu Państwo preferują? Samochodem, samolotem, autobusem czy pociągiem?

Twój adres docelowy: St. Jakob im Defereggental

powered by Rome2Rio

Do góry
Newsletter

Prenumerata darmowego newslettera. Bądź na bieżąco i otrzymuj informacje z Tyrolu – Serca Alp.