Söll

Miejscowość Söll leży na wysokości 703 m n.p.m. w malowniczej scenerii, jaką tworzy pasmo Wilder Kaiser i szczyt Hohe Salve, pośrodku terenu narciarskiego SkiWelt Wilder Kaiser-Brixental. Söll zaprasza gości na najdłuższy oświetlony stok narciarski i tory saneczkarskie, a dzieciom poleca tematyczny park rozrywki Hexenwasser. Latem też nie zabraknie wam atrakcji.

Söll zimą:

• Za dnia goście Söll penetrują największy teren narciarski w Austrii – SkiWelt Wilder Kaiser-Brixental, a w każdy środowy i sobotni wieczór mają dodatkowo do dyspozycji 10 km stoków i 3 wyciągi największego oświetlonego terenu narciarskiego w Tyrolu. Na prowadzącym do doliny najdłuższym oświetlonym stoku w Austrii jest jasno do godz. 22.15.
• W Hochsöll na snowboardzistów czeka snowpark Wintergarten i trasa snowboardowa o długości 450 m.
• Polecamy emocjonującą przejażdżkę psim zaprzęgiem – psy rasy husky profesjonalnie pociągną Wasze sanki przez zimowy krajobraz.
• Podczas adwentu atrakcją Söll jest szopka bożonarodzeniowa z figurkami naturalnej wielkości i stajenką budowaną z drewnianych elementów, liczących sobie nawet 100 lat.

Söll latem:

• Cztery ścieżki tematyczne połączone wspólną nazwą Söller Sinnesrunden (w wolnym tłumaczeniu - szlaki zmysłów w Söll) ożywiają ciało i inspirują duszę.
• Polecamy wycieczkę do parku rozrywki Hexenwasser w Söll. Fascynujący wodny plac zabaw, tematyczne wycieczki – np. szlakiem czarownic, oraz liczne przeznaczone do zabawy oczka wodne budzą pasje odkrywcze u dzieci i rodziców. Najdłuższa w Austrii ścieżka do biegania na bosaka to szansa na naturalny masaż stóp.
• Pod koniec września warto obejrzeć tradycyjny spęd bydła, kiedy to odświętnie przystrojone zwierzęta wracają z hal do doliny.
• Jezioro Ahornsee ma 11 m głębokości i ponad 10 000 m2 powierzchni, a w gorące dni jest najlepszym adresem dla poszukujących ochłody.
• Kwatery w Söll spełniają najwyższe wymagania, podobnie jak gastronomia, która zabierze Was w kulinarną podróż do Tyrolu lub za granicę.

Aktywności urlopowe w SöllWszystkie aktywności+
© Wilder Kaiser
© Wilder Kaiser
© Tirol Werbung/Bernd Uhlig
© TVB Wilder Kaiser/Peter von Felbert

Ulubione noclegi w Söll


Szukaj
Anzahl Reisende

Pomoc

Do góry
Newsletter

Prenumerata darmowego newslettera. Bądź na bieżąco i otrzymuj informacje z Tyrolu – Serca Alp.

Live Chat
Live Chat