Nauders

Zapraszamy na urozmaicony aktywny urlop w Nauders, na pograniczu trzech krajów – Austrii, Włoch i Szwajcarii.

Nauders zimą:

• Pomiędzy najpiękniejszymi szczytami Austrii, Włoch i Szwajcarii leży popularny region narciarski Reschenpass (przełęcz Reschen), który posiada 111 km stoków, 24 supernowoczesne wyciągi i 3 różnorodne tereny narciarskie.
• Polecamy wycieczki na rakietach śnieżnych w towarzystwie doświadczonych przewodników ze szkoły narciarskiej Nauders 3000. Szkoła ma w swojej ofercie także wyprawy dla całych rodzin.
• Miłośnicy biegówek mają do swojej dyspozycji 90 km świetnie przygotowanych narciarskich tras biegowych, z których część przekracza granice na odcinku od Tyrolu po Tyrol Południowy.
• Saneczkarzom polecamy najdłuższy w Tyrolu, 8-kilometrowy tor saneczkarski.

Nauders latem:

• W okolicach Nauders i na przełęczy Reschen znajdują się oznaczone szlaki piesze o łącznej długości 300 km i wszystkich możliwych stopniach trudności: od łatwych wycieczek po dolinie i relaksujących wypraw w góry przez ambitne trasy trekkingowe, ekstremalne ścieżki górskie aż po trudne wyprawy wspinaczkowe.
• Po drodze nie brakuje malowniczych hal i gościnnych schronisk, zachęcających do krótkiego postoju na solidny posiłek.
• Jeżeli wolicie podróżować na rowerze górskim, na pograniczu Austrii, Włoch i Szwajcarii macie do dyspozycji łącznie 2200 km szlaków, pokonujących łącznie 80 000 m wysokości.
• Odbywający się w czerwcu wyścig Dreiländergiro to dla kolarzy obowiązkowa pozycja w kalendarzu. Jego trasa prowadzi z Nauders do Włoch przez przełęcz Stelvio aż do szwajcarskiej Engadyny. Także trasy wyścigów Race Across the Alps i Transalp Challenge zawsze biegną przez Nauders.
• Jeżeli kiedykolwiek mieliście chęć wyruszyć na poszukiwanie złota, to Nauders jest strzałem w dziesiątkę -  w rodzinnym parku rozrywki „Goldwasser” czeka Was wspaniała przygoda i dużo świetnej zabawy.

Aktywności urlopowe w Nauders
Wszystkie aktywności+
© Nauders
© Nauders
© Nauders
© Nauders

Ulubione noclegi w Nauders


Szukaj
Ilość osób

Pomoc

Dojazd Nauders
Przyjazd

Jaką formę dojazdu Państwo preferują? Samochodem, samolotem, autobusem czy pociągiem?

Twój adres docelowy: Dr.-Tschiggfey-Straße 66, Nauders

powered by Rome2Rio

Do góry
Newsletter

Prenumerata darmowego newslettera. Bądź na bieżąco i otrzymuj informacje z Tyrolu – Serca Alp.