Leutasch


Gmina Leutasch, położona na wysokości 1136 m n.p.m., to idealne miejsce na urlop dla miłośników biegówek i osób poszukujących spokoju i odprężenia.

Leutasch zimą:

• Gmina Leutasch składa się z 24 miejscowości, rozsianych na odcinku 16 km na słonecznym płaskowyżu.
• Szczególnie sprzyjające warunki znajdą tutaj miłośnicy narciarstwa biegowego –  wielokrotnie wyróżniane za jakość, niekończące się trasy biegowe zachęcają do dalekich wypraw. Przy jednej z tras znajdziecie wspaniale zaaranżowany szlak, pełen fenomenalnych dzieł sztuki.
• W Leutasch mieszkał niegdyś znany pisarz Hubert Ganghofer , a obecnie znajduje się tu muzeum jego imienia. Co roku na cześć pisarza odbywa się wyścig Ganghoferlauf, jeden z najstarszych masowych wyścigów w Tyrolu.
• W Aquaparku Alpenbad w Leutasch można się ogrzać w zimne dni i rozluźnić utrudzone sportem mięśnie.
• Niezależnie od tego, czy szukacie przytulnego pensjonatu, czy macie chęć na luksusy wielogwiazdkowych hoteli, wśród ok. 430 kwater na pewno znajdziecie dla siebie tę najbardziej odpowiednią.

Leutasch latem:

• Leutasch jest doskonałym punktem wyjścia na długie spacery i wędrówki po górach - polecamy na przykład szlaki przez pasmo Wettersteingebirge. W wąwozie Geisterklamm (Wąwóz Ducha) wkroczycie w świat legendy, którym włada woda i kamień.
• Leutasch ma specjalny program atrakcji dla miłośników polowań. Ważną pozycją w kalendarzu miejscowości jest październikowe święto myśliwych Ganghofer Hubertuswoche.
• W Muzeum Ganghofera w Leutasch dowiecie się wielu interesujących rzeczy na temat polowań, poznacie historię Leutasch oraz ciekawe fakty z życia pisarza i myśliwego Huberta Ganghofera.
• W letnie dni  szukajcie ochłody i dobrej zabawy w aquaparku Alpenbad w Leutasch. Znajduje się tu oddzielna strefa dla małych dzieci i rozległy kompleks saun.
• Oferta noclegowa Leutasch obejmuje 430 kwater, wśród  których na pewno znajdziecie taką, która spełni Wasze wymagania. Liczne restauracje zapewniają urozmaicone menu.


© Olympiaregion Seefeld
© Tirol Werbung/Frank Bauer
© Olympiaregion Seefeld

Ulubione noclegi w Leutasch


Wszystkie apartamenty w LeutaschWszystkie hotele w Leutasch
Umiejętności

Dla par
43% (19)

Solo
32% (14)

Rodziny
25% (11)

Business
0% (0)

Data based on verified customer ratings from a selection of online booking websites. (Source: Trust You)

Szukaj


otwórz interaktywną mapę
Dojazd

Jaką formę dojazdu Państwo preferują? Samochodem, samolotem, autobusem czy pociągiem?

Twój adres docelowy: Weidach 320, Leutasch

powered by Rome2Rio

Kontakt

Olympiaregion Seefeld - Tourismusbüro Leutasch
Weidach 320
6105 Leutasch
t   +43.5.0880-10
f   +43.5.0880-11
e   info.leutasch@seefeld.com

Do góry
Newsletter

Prenumerata darmowego newslettera. Bądź na bieżąco i otrzymuj informacje z Tyrolu – Serca Alp.

Live Chat
Live Chat