Ellmau

Wędrówki, narty, wspinaczka, rowery, golf… Miejscowość Ellmau, położona na wysokości 820 m n.p.m. i licząca 2500 mieszkańców, to wspaniałe miejsce na urlop dla rodzin, zwolenników aktywnego wypoczynku i miłośników przyrody.

Ellmau zimą:

• Ellmau leży tuż przy wielkim terenie narciarskim SkiWelt Wilder Kaiser-Brixental – a to oznacza 279 km stoków, ponad 90 kolejek i wyciągów oraz dostęp do sieci przecieranych narciarskich tras biegowych i zimowych szlaków pieszych regionu.
• Muzeum krajoznawcze w Ellmau porwie Was w fascynującą podróż do przeszłości. Niedaleko Ellmau znajduje się także dysponująca obszerną ofertą kulturalną miejscowość Kitzbühel.
• Po trudach zimowego dnia na nartach z przyjemnością rozgrzejecie się w saunach i basenach aquaparku w Ellmau.
• W Ellmau jest ponad 300 kwater – od 5-gwiazdkowych hoteli po przytulne pensjonaty - oraz wiele restauracji, zajazdów i schronisk, które troskliwie zadbają o Wasze podniebienia.

Ellmau latem:

• Liczne szlaki piesze i ścieżki tematyczne, takie jak np. szlak Liczyrzepy z rzeźbionymi figurkami ducha gór, to dowód turystycznych kompetencji tej miejscowości.
• Rodzinny park przygody Ellmis Zauberwelt znajduje się na górze Hartkaiser, na wysokości 1555 m n.p.m. Dzieci pomagają uwolnić Ellmiego – ucznia czarnoksiężnika, a na ścieżce przyrodniczej poznają ciekawe fakty z życia roślin i zwierząt.
• Pole golfowe Wilder Kaiser liczy 88 hektarów i 27 dołków, stwarzając miłośnikom golfa idealne warunki do gry.
• Ellmau posiada duży wybór kwater na każdy gust i zapotrzebowanie - od pokoi prywatnych, przez noclegi w schroniskach, aż po luksusowe hotele.

Aktywności urlopowe w EllmauWszystkie aktywności+
© Peter von Felbert
© Wilder Kaiser
© von Felbert-Reiter
© Tirol Werbung/Peter Sandbichler
© TVB Wilder Kaiser/Simon Oberleitner

Ulubione noclegi w Ellmau


Szukaj
Anzahl Reisende

Pomoc

Do góry
Newsletter

Prenumerata darmowego newslettera. Bądź na bieżąco i otrzymuj informacje z Tyrolu – Serca Alp.

Live Chat
Live Chat