Berwang

Bergwang leży na wysokości 1342 m n.p.m. i jest najwyżej położoną miejscowością tyrolskiego regionu Zugspitz Arena. Pełna gwarancja śniegu aż do Wielkanocy oraz wiele słonecznych godzin przyciągają miłośników sportów zimowych.

Berwang zimą:

• Jazda na nartach na Sonnalm w dolinie Berwangertal obywa się bez zgiełku towarzyszącego narciarzom w dużych ośrodkach. Teren narciarski Berwang, obejmujący 35 km stoków i 12 wyciągów to kameralny ośrodek w sam raz dla koneserów.
• W Berwang można szusować także wieczorem – przy świetle reflektorów.
• Zasługą położenia na dużej wysokości jest także możliwość korzystania z 15 wspaniałych przecieranych tras biegowych - od grudnia aż do października.
• Berwang to doskonałe miejsce również dla miłośników innych zimowych dyspcyplin: skitouringu, łyżew, gry w eisstocka, sanek i romantycznych kuligów.

Berwang latem:

• Dzięki położeniu na dużej wysokości Berwang jest idealnym terenem do wędrówek także w samym środku lata. Pierwszy etap podróży przebywamy wygodnie wjeżdżając kolejką na Sonnalm, a stąd już droga prowadzi przez przepiękne wysokogórskie tereny.
• Dla ochłody po sportowym wysiłku polecamy wizytę w Bärenarena – mierzącym 10 000 m2 aquaparku z dużą plażą.

Berwang zimą:• Jazda na nartach na Sonnalm w dolinie Berwangertal obywa się bez zgiełku towarzyszącego narciarzom w dużych ośrodkach. Teren…

Czytaj dalejpokaż mniej

Ulubione noclegi w Berwang


Szukaj

Ilość osób
Dojazd Berwang

Przyjazd

Jaką formę dojazdu Państwo preferują? Samochodem, samolotem, autobusem czy pociągiem?

Twój cel: Nummer 82, Berwang, Österreich

powered by Rome2Rio

Jak Ci się podobał ten artykuł?

Chcesz otrzymać od nas odpowiedź? Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.

Do góry

Newsletter

Prenumerata darmowego newslettera. Bądź na bieżąco i otrzymuj informacje z Tyrolu – Serca Alp.