© TVB Serfaus Fiss Ladis/www.foto-mueller.com
© TVB Serfaus Fiss Ladis/www.foto-mueller.com

Fiss

Turystyka piesza, uczta i park rozrywki w Fiss

Przedpołudnie: Kolejka Fiss Schönjochbahn przyjeżdża wcześnie rano do stacji pośredniej, gdzie rozpoczyna się szlak zwierząt, na którym na tablicach przedstawione są rodzime gatunki zwierząt. Przejście zajmuje około 90 minut, pozwala dotrzeć do górskiej restauracji Frommes Alp.

Południe: W restauracji Frommes Alp można zobaczyć "na żywo" rzadkie ptaków drapieżnych, takich jak pustułki i sowy śnieżne oraz sarny i jelenie. To spokojne rustykalne miejsce słynie także z kulinarnych wspaniałości.

Popołudnie: Po obiedzie i zejściu do Fiss (około godziny) wjedziemy gondolami Möseralm ponownie w kierunku nieba – do letniego parku rozrywki Fiss. Tętniący życiem plac zabaw przyciąga dzieci i zapewnia długie godziny zabawy. Liczne atrakcje jak lotnia na linie Fisser Flieger, powietrzna huśtawka skyswing, mini-zoo, piaskownica XXL i samochody elektryczne i wiele innych obiecują wspaniałe, urozmaicone popołudnie.

Wieczór: Po szybkim locie Fisser Flitzer w Hexenalm, położonej bezpośrednio przy górnej stacji Fisser na wszystkich głodnych gości czeka wspaniałe menu czarownic.

Przejazdy kolejkami i wizyta w Möseralm są bezpłatne dla posiadaczy Super.Sommer.Card.

Do góry
Newsletter

Prenumerata darmowego newslettera. Bądź na bieżąco i otrzymuj informacje z Tyrolu – Serca Alp.