© Tirol Werbung / Ramon Haindl
© Tirol Werbung / Ramon Haindl

Hotele SPA w Tyrolu: wellness w Alpach

Urlop w hotelu SPA oznacza relaks i wypoczynek na najwyższym poziomie. Tyrolska przyroda ze swoimi majstetaycznymi panorami górskimi to idalny cel na wellness w Alpach. Hotele zrzeszone w Tiroler Wellnesshotels oferują najwyższy standard wypoczynku.

Idealny urlop zaczyna się tuż po przyjeździe do jednego z rodzinnie prowadzonych hoteli. Mały prezent na powitanie wprowadzi w przyjemny, urlopowy nastrój. W pokoju na gości czekają płaszcze kąpielowe, torba wellness oraz kapcie. Odkrywanie strefy wellness można więc zacząć od razu. Baseny kryte, kompleksy saun oraz oferta aktywności przez minimum pięć dni w tygodniu to standard gwarantowany w hotelach Tiroler Wellnesshotels. W świetnie wyposażonych strefach relaksu nie zabraknie leżanek dla żadnego z gości hotelu. Wyborna jest również oferta kulinarna, na którą składają się w większości produkty regionalne.

Idealny urlop zaczyna się tuż po przyjeździe do jednego z rodzinnie prowadzonych hoteli. Mały prezent na powitanie wprowadzi w przyjemny, urlopowy…

Czytaj dalejpokaż mniej

Jak Ci się podobał ten artykuł?

Chcesz otrzymać od nas odpowiedź? Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.

Do góry

Newsletter

Prenumerata darmowego newslettera. Bądź na bieżąco i otrzymuj informacje z Tyrolu – Serca Alp.