St. Anton am Arlberg

Zimowa destynacja St. Anton am Arlberg ma równiez latem wiele do zaoferowania. Nawet najbardziej wymagający będą usatysfakcjonowani wspinaczką, wędrówkami górskimi oraz jazdą na rowerach górskich.St. Anton am Arlberg jest kolebką narciarstwa alpejskiego. W 1901r. został tu założony pierwszy na świecie klub narciarski co przyczyniło się do rozwoju tutejszej turystyki. W 2001r. wioska była organizatorem Mistrzostw Świata w narciarstwie alpejskim. Zimowy urlop w tak niezwykłym miejscu jest niezapomnianym przeżyciem.

Region latem:

 • Możliwości spokojnych wędrówek po halach lub wymagających wycieczek na szczyty Alp Lechtalskich jest w St. Anton bez liku. Cztery etapy znanego tyrolskiego szlaku Adlerweg biegną przez ten region.
 • Miłośników jazdy na rowerach górskich ucieszy 200 km oznakowanych tras do MTB.
 • St. Anton am Arlberg jest uznanym przez Climbers Paradise regionem wspinaczkowym. Liczne szlaki do wspinaczki oraz park linowy, przyprawijają wspinaczy o szybsze bicie serca.
 • W centrum sportowym arl.rock wspinacze znajdą wiele możliwości do wspinaczki, boulderingu oraz lodową ściankę. Do dyspozycji znajdują się tam również kotry tenisowe, boisko do piłki nożnej, boisko do siatkówki, korty do squasha oraz kręgielnia.
 • Dla fanów outdooru i sportów wodnych St. Anton am Arlberg jest regionem, gdzie dostępne są spływy kajakowe, rafting, canyoing oraz paralotniarstwo.
 • W centrum wellness ARLBERG-well.com można idealnie się zrelaksować korzystając z krytego basenu, podgrzewanego odrytego basenu oraz kompleksu sauen.
 • Do dyspozycji golfistów znajduję sie tutaj 6- dołkowe pole golfowe.

Sommer Aktiv- Card
Karta Sommer Aktiv- Card uprawnia do korzystania z licznych atrakcji, jakie oferuje St. Anton. W ofercie znajdują się wycieczki piesze, wyprawy na rowerach górskich, letni curling, nordic walking, testowy kurs golfowy, wędrówki z pochodniami, łucznictwo, kręgle oraz różne sporty z piłką. Poza tym posiadacze karty otrzymują liczne zniżki na sportowe atrakcje: paralotniarstwo, wycieczki do parku linowego, rafting, tubing, canyoing, korzystanie z centrum arl.rock, a także udział w tyrolskim wieczorze. Darmowy jest wstęp do Muzeum St. Anton am Arlberg. W ofercie karty zawarta jest także usługa przewodnicka i część sportowego wyposażenia.

Region zimą:

 • Ośrodek narciarski St. Anton am Arlberg oferuje 340 km tras oraz 94 nowoczesnych kolejek i wyciągów.
 • Region jest prawdziwą mekką dla freeriderów - oferuje aż 200km zjazdów w dziewiczym terenie.
 • Aktywny dzień na stoku najlepiej zakończyć podczas Apres Ski w jednym z tutejszych lokali. Życie nocne oraz oferty Apres Ski są nieodzownym i ważnym elementem każdego zimowego urlopu.
 • W samej wiosce można wybrać się na zakupy - butiki przy głównym deptaku kuszą swoimi wystawami.
 • Dzieci odnajdą w St. Anton swój własny świat. W szkółce narciarskiej Kikiclub, przez cały dzień narciarskich przygód, najmłodszym towarzyszy królik Hoppl.
 • Liczne raile, kickery oraz boxy snow parku St. Anton to frajda dla każdego snowboardzisty.
 • Na narciarzy biegowych czeka tutaj 40 km tras oraz idealnie przygotowane zimowe szlaki turystyczne.
 • W centrum sportowym arl.rock w St. Anton wspinacze mają do dyspozycji ściany do boulderingu oraz lodową ścianę wspinaczkową. Ponadto znajdują się tu korty tenisowe, korty do squasha, boisko do piłki nożnej, boisko do siatkówki oraz kręgielnia.
 • Na odprężające chwile poza stokami zaprasza centrum wellness Arlberg-well.com. Do dyspozycji gości jest basen kryty, basen odkryty z podgrzewaną wodą oraz sauny.

Aktywności urlopowe w St. Anton am ArlbergWszystkie aktywności+
© Tirol Werbung
© St. Anton am Arlberg
© Sennhütte
© St. Anton am Arlberg/Thomas Klimmer
© St. Anton am Arlberg

Miejscowości w tym regionie

Ulubione noclegi w St. Anton am Arlberg


Szukaj
Anzahl Reisende

Wydarzenia w St. Anton am Arlberg

Pomoc

Do góry
Newsletter

Prenumerata darmowego newslettera. Bądź na bieżąco i otrzymuj informacje z Tyrolu – Serca Alp.

Live Chat
Live Chat