Paznaun - Ischgl

Piesze wędrówki, wyprawy na rowerach górskich, wspinaczka, motocykle… dolina Paznaun, obejmująca miejscowości Kappl, See, Ischgl i Galtür, oferuje latem wręcz nieograniczone możliwości aktywnego wypoczynku. Rodziny czują się w tym tyrolskim regionie jak w siódmym niebie.

Region latem:

  • W regionie Paznaun-Ischgl znajduje się ponad 1100 km pieszych szlaków, prowadzących do malowniczych górskich jezior i na wysokie szczyty. Na kulinarnym Szlaku św. Jakuba połączycie wędrówkę z dobrą kuchnią.
  • Miłośnicy kolarstwa górskiego na każdym etapie wtajemniczenia na pewno znajdą w regionie Paznaun – Ischgl swój ulubiony odcinek – wachlarz możliwości sięga od klasycznych ścieżek, przez trasy enduro po uphill i downhill. Dużo mniej wysiłku wymaga poznawanie regionu z siodełka e-bike’a. Silvretta Bike Academy to z kolei miejsce, gdzie początkujący i zaawansowani kolarze mogą doskonalić technikę i zgłosić się do udziału w rowerowych wyprawach z przewodnikiem.
  • Jeden z najlepszych rejonów boulderowych w Tyrolu znajduje się w Silvaparku w Galtür i obejmuje ponad 160 boulderów, podzielonych na 8 sektorów. Trzy via ferraty i dwie areny przeznaczone do uprawiania wspinaczki sportowej uzupełniają wszechstronną ofertę regionu w zakresie tej szlachetnej dyscypliny.
  • Ponad 30 malowniczo położonych przełęczy to raj dla motocyklistów. Centrum testowe High-Bike w Paznaun przez całe lato udostępnia do wypróbowania najnowsze modele motocykli.
  • Goście każdej miejscowości regionu Paznaun – Ischgl mogą powierzyć swoje dzieci profesjonalnym opiekunom, m.in. w klubach dla najmłodszych: Sunny Mountain Club, Actions Kids Club, Siggi’s Alpine Club i Kids Club See. Młodzież szuka emocji i rozrywki w klubie Youth Club Paznaun. Wyjątkową popularnością wśród młodych cieszą się parki Sunny-Mountain Erlebnispark i Spiel-, Sport- und Wasserpark See.

Region zimą:

  • W całym regionie znajduje się w sumie 351 km stoków oraz 70 wyciągów i kolejek, przy czym teren narciarski Silvretta Arena, który liczy 238 km tras zjazdowych, należy do grupy 10 największych terenów narciarskich Tyrolu. Na tym terenie możecie nawet przekroczyć na nartach granicę szwajcarską. Snowpark PlayStation® Vita Ischgl to raj dla freestylerów.
  • W Kappl szczególnymi względami cieszą się rodziny – oprócz kwater doskonale dostosowanych do potrzeb najmłodszych jest też cała gama propozycji spędzenia wolnego czasu z dziećmi. Polecamy wyprawę do parku rozrywki Sunny Mountain.
  • Miłośnicy biegów narciarskich mają w Paznaun do dyspozycji bezpłatne trasy biegowe o łącznej długości 74 km. Na wysokogórskiej trasie brzegiem jeziora zaporowego Silvretta i oświetlonym odcinku z Galtür do Wirl w całej krasie ukaże się Wam bogactwo krajobrazów regionu. Cztery miejscowości wypoczynkowe regionu to także doskonałe punkty wyjścia na długie wyprawy skitourowe w stronę okolicznych trzytysięczników.
  • Wielkie wydarzenia w Ischgl zyskały już sławę sięgającą daleko poza granice Europy. Co roku występują tu największe gwiazdy światowej sceny muzycznej. Największą rozrywkową atrakcją zimy jest legendarny koncert Top of the Mountain na zakończenie sezonu.

Aktywności urlopowe w Paznaun - IschglWszystkie aktywności+
© Paznaun-Ischgl
© Paznaun-Ischgl
© Paznaun-Ischgl
© Alpinarium
© Paznaun-Ischgl

Miejscowości w tym regionie

Ulubione noclegi w Paznaun - Ischgl


Szukaj

Ilość osób

Wydarzenia w Paznaun - Ischgl

Pomoc

Dojazd Paznaun - Ischgl

Przyjazd

Jaką formę dojazdu Państwo preferują? Samochodem, samolotem, autobusem czy pociągiem?

Twój cel: Dorfstraße 43, Ischgl, Österreich

powered by Rome2Rio

Jak Ci się podobał ten artykuł?

Chcesz otrzymać od nas odpowiedź? Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.

Do góry

Newsletter

Prenumerata darmowego newslettera. Bądź na bieżąco i otrzymuj informacje z Tyrolu – Serca Alp.