Kitzbüheler Alpen

Gwarancja śniegu i dobrej zabawy dla rodziców z dziećmi - Alpy Kitzbühelskie to najpopularniejszy ośrodek zimowy dla rodzin.

Pasmo Alp Kitzbühelskich rozciąga się od masywu Wilder Kaiser na północy i sięga do Parku Narodowego Wysokich Taurów na południu. Na zachodzie graniczy z Zillertalem, a na wschodzie z doliną Saalachtal. 9 ośrodków narciarskich na jego terenie jest niezwykle popularne wśród zagranicznych turystów i słynie z bogatej oferty sportowej. Znajdziemy tu trasy zjazdowe i biegowe o wszystkich poziomach trudności. Rodziny najchętniej wybierają stoki w Westendorf, Kirchbergu, Hopfgarten i Fieberbrunn.

Odkryj tradycję, ucztuj i wypoczywaj

Latem szlaki w górach i dolinach doskonale nadają się do wspinaczki i do jazdy na rowerach - tak szosowych, jak i górskich. Niezwykłą ofertą dla rodzin z dziećmi odwiedzających Alpy Kitzbühelskie są umiejscowione w górach parki rozrywki, takie jak: „Hexenwasser” na szczycie Hohen Salve w Söll, „Alpinolino” w Westendorf, Kletterwald Hornpark w St. Johann in Tirol czy Triassic Park na Steinplatte w Waidring. Region przygotował również bogatą ofertę dla miłośników spa i wellness, warto też spróbować odświeżającej kąpieli w jednym z wielu lokalnych jezior.

W Alpach Kitzbühelskich spotykamy się na każdym kroku z lokalnym dziedzictwem. Pielęgnowaną od wieków tradycję można obserwować podczas wielu lokalnych świąt ludowych, obchodzonych w większości miast i wsi. W Kitzbühel, Wörgl i St. Johann in Tirol czas można spędzić również na zakupach.

Aktywności urlopowe w Kitzbüheler Alpen


Wszystkie aktywności+
© Kitzbüheler Alpen/Hannes Dabernig
© Kitzbüheler Alpen/Hannes Dabernig
© Kitzbüheler Alpen/Peter Vonier
© Kitzbüheler Alpen- St. Johann in Tirol
© Tirol Werbung/Somer Phil

Miejscowości w tym regionie

Ulubione noclegi w Kitzbüheler Alpen


Szukaj

Ilość osób

Wydarzenia w Kitzbüheler Alpen

Pomoc

Dojazd Kitzbüheler Alpen

Przyjazd

Jaką formę dojazdu Państwo preferują? Samochodem, samolotem, autobusem czy pociągiem?

Twój cel: Dorfstraße 11, Kirchberg in Tirol, Österreich

powered by Rome2Rio

Jak Ci się podobał ten artykuł?

Chcesz otrzymać od nas odpowiedź? Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.

Do góry

Newsletter

Prenumerata darmowego newslettera. Bądź na bieżąco i otrzymuj informacje z Tyrolu – Serca Alp.