Rodzinny urlop narciarski w Erste Ferienregion w dolinie Zillertal

Pierwszą stacją narciarską po wjeździe do doliny Zillertal jest ośrodek Spieljoch-Fügen. Ten zróżnicowany, przyjazny rodzinom teren narciarski jest łatwo dostępny, dobrze wyposażony i idealnie przystosowane dla wszystkich grup wiekowych.

Zimowy raj dla rodzin: dziesięć wyciągów, łatwe do opanowania stoki i szerokie zbocza - Spieljoch jest idealną górą dla rodzin i dzieci. Poniżej dolnej stacji Spieljochbahn znajduje się ośla łączka z wyciągiem taśmowym. Więcej stoków treningowych dla początkujących znajduje się na górze. W przerwie od nauki jazdy na nartach, szkółki narciarskie oferują odpowiednią dla wieku opiekę przy górnej stacji gondoli. Dziećmi od tych najmłodszych po te w wieku szkolnym mogą spędzić przerwę na zabawie po okiem opiekunów w przedszkolu narciarskim Zwergerl Club, podczas gdy rodzice mogą jeździć na nartach.

Spieljochbahn oferuje 21 kilometrów tras zjazdowych, w większości umiarkowanie trudnych. Stok z przeszkodami i snowpark, a także stok wyścigowy to świetna odmiana dla jeżdżenia po stokach. Długi, dośnieżany zjazd do doliny będzie idealnym zakończeniem aktywnego dnia na nartach. Pięciokilometrowy tor saneczkowy to wspaniała atrakcja dla całej rodziny. Na smakoszy czeka wybór tradycyjnych dań przy górnej stacji kolejki górskiej, ale również w licznych schroniskach wzdłuż stoków. Idealną opcją w po lub zamiast nart jest dzień spędzony na basenach w Erlebnistherme Zillertal.

ZNIŻKI. Ośla łączka w dolinie: bezpłatne korzystanie z wyciągów dla dzieci do 10 roku życia. Korzystając z gondoli i kolejek górskich należy zakupić karnet narciarski. Dzieci i rodziny mogą skorzystać z atrakcyjnych zniżek.

SZKÓŁKI NARCIARSKIE DLA DZIECI. Szkoła narciarska Skicheck uczy dzieci i młodzież podstawowych technik jazdy na nartach w sposób odpowiedni do wieku. Również w szkoła narciarska Kostenzer oferuje nie tylko kursy narciarskie, ale także opiekę podczas lunchu oraz zawody dla dzieci. W szkole narciarskiej Total dzieci od czwartego roku życia mogą szkolić technikę jazdy. Kursy narciarskie dla dzieci feruje również szkoła narciarska Aktiv.

WYPOŻYCZALNIE NART

RESTAURACJE GÓRSKIE dla rodzin

Rodzinne ośrodki narciarskie w regionie


 Mapa

Erste Ferienregion in Zillertal: Atrakcje poza nartami

Więcej aktywności urlopowych w Erste Ferienregion in Zillertal
Wszystkie aktywności+

Jak Ci się podobał ten artykuł?

Chcesz otrzymać od nas odpowiedź? Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.

Do góry

Newsletter

Prenumerata darmowego newslettera. Bądź na bieżąco i otrzymuj informacje z Tyrolu – Serca Alp.