© Osttirol Werbung/Bodner
© Osttirol Werbung/Bodner

Tyrol Wschodni

Jazda na rowerze, wspinaczka i letni tor saneczkowy w Tyrolu Wschodnim.

Przedpołudnie: Pociągiem docieramy z Lienz do Innichen: z tego miejsca cała rodzina może poruszać się trasą Drauradweg na własnych lub wypożyczonych rowerach. Trasa rowerowa prowadzi przez malownicze zakątki, aż do Parku zamieszkanego przez stwory zwane Vättar Wichtelpark Sillian. W cieniu tutejszych drzew można pozwolić dzieciom na swobodną zabawę.

Południe: Po powrocie na Radsattel, po godzinie docieramy do Galitzenklamm. Bezpieczna ścieżka prowadzi do bystrych wodospadów. Po obiedzie w bufecie przy wejściu do Galitzenklamm uwagę małych rowerzystów przyciągnie na pewno wodny plac zabaw z błotnymi basenami.

Popołudnie: Na popołudnie zostaje kilkukilometrowa przyjemna przejażdżka rowerowa do centrum Lienz, gdzie czeka propozycja dla lubiących emocje – spektakularna kolejka górska Osttirodler. Nasza propozycja: przerwa na kawę i przytulanie króliczków w Moosalm.

Wieczór: Po dniu pełnym sportowych emocji odkryj świat inspirowany włoskim stylem w Lienz i zjedz kolację w przytulnej jadalni restauracji Golden Fish. 

Do góry
Newsletter

Prenumerata darmowego newslettera. Bądź na bieżąco i otrzymuj informacje z Tyrolu – Serca Alp.