Skyline Park Innsbruck, © Innsbrucker Nordkettenbahnen
Skyline Park Innsbruck, © Innsbrucker Nordkettenbahnen

Skyline Park Innsbruck


Nitro Skyline Park Innsbruck jest wyjątkowym snowparkiem, bo znajdującym się w granicach miasta.

Kto kocha połączenie miasta i snowboardu, dla tego snowparku na pewno straci serce. Jedyne w swoim rodzaju i na światowym poziomie jest położenieNitro Skyline Park, mianowicie w stolicy Tyrolu- Innsbrucku. Snowpark jest czynny do kwietnia i żeby się do niego dostać, nie potrzeba w ogóle samochodu. Wystarczy wsiąść w Nordkettenbahn w centrum miasta i za ok. 20 min. jest się już 1.500 m wyżej w Nitro Skyline Park Innsbruck.

Od wycieczek po sklepach prosto na kickery w Skyline Park Innsbruck

Funpark wraz z niesamowitą panoramą na Innsbruck, robi wrażenie nie tylko dzięki jedynej w swoim rodzaju atmosferze. Każdego dnia można tu pozwolić sobie na zakupy, zwiedzanie, clubbing w mieście, zdejmując chwilę przed tym deskę z nóg. Patrząc na design parku, wyczuwa się tu bliśkość miasta, gdyż całość wzorowana jest na miejskim skateparku. W porównaniu do innych funparków, Nitro Skyline Park Innsbruck zajmuje raczej niewielki obszar, jednakże projektanci w pełni wykorzystali znajdującą się tam powierzchnię. W snowparku znajdują się dwa kickery dla zaawansowanych, dwa dla początkujących, poza tym raile, boxy oraz Quarter-pipe. Nie lada wyzwaniem dla zaawansowanych deskarzy jest stromy zjazd ze szczytu Hafelekar do Nitro Skyline Park.

Najnowsze trendy snowboardowe do wypróbowania w Skyline Park Innsbruck

W centrum testowym Nitro można tanio wypożyczyć najnowszy sprzęt tej firmy. Trendsetterzy mogą przetestować nowe wiązania, buty oraz deski zaraz na miejscu w Nitro Skyline Parku. Kilka razy w sezonie organizowane są Nightsessions, które warte są odwiedzenia i dopełniają miejsko-chillout’owy klimat parku Nitro Skyline.

Do góry
Newsletter

Prenumerata darmowego newslettera. Bądź na bieżąco i otrzymuj informacje z Tyrolu – Serca Alp.

Live Chat
Live Chat