© Schlosshotel Fiss
© Schlosshotel Fiss

Hotele wellness dla rodzin z dziećmi w Tyrolu

Wylegiwać się w ciepłym basenie i oddychać tyrolskim powietrzem. Zostawić za sobą stresujący dzień i zrelaksować się wspólnie z rodziną. W Tyrolu znajduje się kilkadziesiąt hoteli, które oferują wellness dla małych i dużych.

Życie rodzinne potrafi być stresujące – zarówno dla rodziców, jak i dla dzieci. Zbyt rzadko znajdujemy czas, żeby zrobić coś dobrego dla siebie a co dopiero, żeby odpocząć na łonie natury. Tyrolskie hotele wellness oferują wypoczynek na najwyższym poziomie nie tylko rodzicom, ale też ich pociechom w każdym wieku. Tekstylne sauny, masaże i peelingi dla dzieci, mnóstwo wodnych atrakcji i różnorodny program aktywności na świeżym powietrzu sprawią, że dzieci na wakacjach nie będą się nudzić.

1. Stock Resort w Finkenberg: Wypoczynek w wersji deluxe


© Stock Resort Finkenberg
© Stock Resort Finkenberg
© Stock Resort Finkenberg
© Stock Resort Finkenberg

Luksusowy hotel 5-gwiazdkowy dostosowany jest specjalnie do potrzeb rodzin z dziećmi. Rodzinne sauny, aqua fun park z 70-metrową zjeżdżalnią i własny trial park dla małych motorbikeów to tylko część rodzinnej oferty. W hotelu znajduje się też wielka trampolina a oferta SPA dostosowana jest do potrzeb najmłodsztch gości.

www.stock.at

2. Alpenresort Schwarz w Mieming: rodzinny wellness z odrobiną przygody


© Alpenresort Schwarz
© Alpenresort Schwarz
© Alpenresort Schwarz
© Alpenresort Schwarz

U stóp pasma górskiego Mieminger Kette znajduje się luksusowy Alpenresort Schwarz. Oferta wellness hotelu nie pozostawia wiele do życzenia: whirlpool dla dzieci, wodny plac zabaw, ogromne zjeżdżalnie i strefa outdoor z podgrzewanym do 32 stopni basenem stanowią idealne połączenie relaksu i przygody. Darmowa opieka dla dzieci powyżej 3 roku życia.

www.schwarz.at

3. Schalber Serfaus: oaza wellness z małym rajem dla dzieci


Nuda to obce słowo w 5-gwiazdkowym hotelu wellness Schalber w Serfaus. Obok rodzinnego basenu krytego ze zjeżdżalnią wodną, basenem z prądami wodnymi i rodzinną sauną, hotel oferuje też tygodniowy program rozrywek dla najmłodszych jak np. rodzinne kursy fitness czy trening z piłką. Trampoliny, minigolf, sala softplay i wiele innych uzupełniają ofertę hotelu.

www.schalber.com

4. Tuxerhof w Vorderlanersbach: duzi odpoczywają, mali się bawią


© Tuxerhof
© Tuxerhof
© Tuxerhof
© Tuxerhof

Duża przestrzeń do relaksu: w hotelu Tuxerhof na rodziny szukające odpoczynku czeka ogromny obszar wellness i SPA. Aż sześć saun tematycznych, baseny, łaźnia parowa, kabiny infrared zatroszczą się o relaks dla dorosłych. Na dzieci tuż obok hotelu czeka prawdziwy raj: baseny z piłkami, zamki do skakania, trampoliny oraz strefa zabaw kreatywnych z kącikiem do malowania i zabawy.

www.tuxerhof.at

5. Stanglwirt Going: Bio-Wellness i zabiegi Haki dla przyszłych mam


© Stanglwirt
© Stanglwirt
© Stanglwirt
© Stanglwirt

W hotelu Stanglwirt w Going znajduje się największy w Europie basen solankowy. Poza kompleksem saun (dostępne dla osób, które ukończyły 16 lat) w hotelu znajduje się grota solna, łaźnie parowe, sauny drzewne i sauny bio. Dzieci atrakcje dla siebie znajdą w strefie wodnej, w której znajduje się zjeżdżalnia oraz basenowe kino. Na przyszłe mamy czeka specjalna oferta SPA oraz zabiegi Haki wykonywane w wodzie.

www.stanglwirt.com

6. Schlosshotel Fiss: wellness dla całej rodziny


© Schlosshotel Fiss
© Schlosshotel Fiss
© Schlosshotel Fiss

W hotelu Schlosshotel Fiss szczególną uwagę przywiązuje się do wolnego wprowadzania najmłodszych w korzystanie w sauny. Dzieci w strefie tekstylnej korzystać mogą ze specjalnie dla nich przygotowanych ceremonii Aufguss, które są bardzo łagodne i pozwalają wzmocnić system immunologiczny i zrelaksować mięśnie. Ceremonie uatrakcyjniają peelingi czekoladowe. Na dzieci czekają też inne atrakcje jak np. wodny świat ze zjeżdżalniami, ścianka boulderowa, konsole do gry i wiele innych atrakcji.

www.schlosshotel-fiss.com

7. Almhof Nauders: masaże dla dzieci z widokiem na Reschenplateau


© Mein Almhof Nauders
© Mein Almhof Nauders
© Mein Almhof Nauders

Hotel ze szkła, drewna i marmuru, z którego roziąga się przepiękny widok na szczyty płaskowyżu Reschenplateau. Almhof w Nauders oferuje aż 10 saun i łaźni parowych, basen ponad dachami miasteczka oraz pokoje wypoczynkowe z widokiem na otaczające góry. Strefa rodzinna oferuje dużo miejsca dla dziecięcej fantazji. Dzieci w hotelu korzystać mogą z zabiegów masaży i peelingów specjlanie opracowanych dla potrzeb skóry najmłodszych.

www.meinalmhof.at

Do góry
Newsletter

Prenumerata darmowego newslettera. Bądź na bieżąco i otrzymuj informacje z Tyrolu – Serca Alp.