© Tirol Werbung/Frank Bauer
© Tirol Werbung/Frank Bauer

Znajdź jezioro lub basen


Kilkadziesiąt jezior, kąpielisk i basenów termalnych czeka na Ciebie w sercu Alp. Znajdź miejsce idealne dla ciebie i Twojej rodziny. 


Woda w Tyrolu jest wszechobecna. Nic dziwnego, że znajduje się tutaj mnóstwo atrakcyjnych kąpielisk i basenów termalnych, w których spędzić można wspaniale czas zarówno latem jak i zimą. Górskie jeziora oferują ochłodę w gorące dni, a gorące termy rozgrzeją mięśnie zimą.

Turkusowa woda pośród imponujących szczytów gór: kąpiel w krystalicznie czystym jeziorze to jedna z największych atrakcji w Tyrolu. Na miłośników sportów wodnych czekają baseny wyposażone w zjeżdżalnie, skocznie i boiska do siatkówki plażowej czy minigolfa. Podczas gdy baseny termalne oferują relaks na najwyższym poziomie, naturalne kąpieliska to idealna propozycja na upalne dni. W Tyrolu znajduje się kilkadziesiąt jezior, kąpielisk, basenów krytych i odkrytych oraz basenów termalnych.

Turkusowa woda pośród imponujących szczytów gór: kąpiel w krystalicznie czystym jeziorze to jedna z największych atrakcji w Tyrolu. Na miłośników…

Czytaj dalejpokaż mniej
Dalsze wyszukiwanie:
  Więcej filtrów
  Mniej filtrów
 Pokaż mapę

Jeśli udostępnisz nam swoją lokalizację, wtedy pokażemy Ci:

Atrakcje w pobliżu
Odległość (w km)
Co znajduje się w pobliżu

Wynik wyszukiwania: 23 jezior

 Mapa

Jak Ci się podobał ten artykuł?

Chcesz otrzymać od nas odpowiedź? Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.

Do góry

Newsletter

Prenumerata darmowego newslettera. Bądź na bieżąco i otrzymuj informacje z Tyrolu – Serca Alp.