Florian: "Aaliyah miała trzy lata, kiedy po raz pierwszy zabraliśmy ją na narty. Stawianie pierwszych kroków zajęło jej trochę czasu, ale w końcu zdecydowaliśmy się zapisać ją na kurs narciarski. Uwielbia to i od tej chwili spędzamy dużo czasu na wspólnym szusowaniu, często trzy lub cztery razy w tygodniu. Aaliyah została nawet członkinią lokalnego klubu narciarskiego i chętnie chodzi na trening w każdy piątek. "

Aaliyah: "Bardzo lubię jeździć na nartach, ale tylko wtedy, gdy jest ładna pogoda. Z radością spędzam z moim tatą cały dzień na stoku. Kiedy zatrzymujemy się na przerwę, zawsze jem to samo: spaghetti bolognese z gorącą czekoladą. To moje ulubione potrawy i dla mnie są nierozłączną częścią mojego narciarstwa. "

Amelie: "W naszym przedszkolu prawie wszystkie dzieciaki jeżdżą na nartach. Niedawno mieliśmy tydzień narciarski, a Aaliyah i ja byłyśmy najszybszymi narciarkami w grupie. Najbardziej lubię, kiedy przyciskam ramiona do ciała i wtedy narty niosą mnie bardzo szybko i prosto. "
 

Aaliyah Fasser  & Amelie Ogris, przedszkolaki
 

Aaliyah Fasser z Bichlbach uwielbia spędzać czas na nartach z ojcem, Florianem Fasserem. Sześciolatka często zabiera z sobą przyjaciółkę z tego samego przedszkola, Amelię Ogris. Jednym z ich ulubionych miejsc spędzania wolnego czasu jest wspaniały snowpark dla dzieci w rodzinnym ośrodku narciarskim EhrwalderAlm.

© Tirol Werbung/Lisa Hörterer
© Tirol Werbung/Lisa Hörterer
Do góry