© Aqua Dome Längenfeld
© Aqua Dome Längenfeld

Aqua Dome

Längenfeld

Zbudowany w wielkim stylu, posiadający wiele niezwykłych architektonicznych elemntów AQUA DOME tworzy spektakularny, wodny świat. Wszechstronna oferta tej wspaniałej oazy obiecuje odprężenie i wypoczynek w ekskluzywnej atmosferze. Zrób sobie przerwę od codziennego życia i rozkoszuj się uzdrawiającym działaniem termalnej wody siarczkowej, zachwycając się w międzyczasie zapierającymi dech w piersiach widokami na otaczającą dolinę Ötztal.

  • Oferta term w Längenfeld jest ogromna: od kąpieli się w gorącej wodzie ze źródeł termalnych, w dwóch zbudowanych w kształcie kryształowych waz termach. Na zewnątrz są trzy baseny, sprawiające wrażenie unoszących się w powietrzu: basen źródlany, basen siarczkowy, basen solankowy.
  • W wyrafinowanym  świecie saun, można skorzystać ze znajdujących się obok siebie siedmiu różnych saun i łaźni parowych, gdzie doznaje się zmysłowych przeżyć  w tropikalnym deszczu, wodospadach czy kąpieli we mgle. Następnie warto zajrzeć do wspaniałego „ Bauty  und Spa”  gdzie można indywidualnie dobrać zabiegi.
  • Dla aktywnych Aqua Dome oferuje 25-metrowy basen  pływacki  oraz wielki basen w którym uprawia się „Aqua-Gymnastik” i „Aqua-Cycling”. Także siłownia z najnowszym sprzętem jest do dyspozycji gości.
  • Na rodziny z dziećmi  czeka „Alpejska Arka Noego“ z dwoma basenami na pokładzie statku, zjeżdżalania wodna oraz fantastyczne pomiesczenia do zabaw.
  • Samoobsługowa restauracja zapewnia szeroki wybór jedzenia od witalizujących przekąsek aż po haute cuisine.
  • Od grudnia 2013 : Spa 3000 Wyposażone w nowe pomieszczenia wellness, zajmujący dwie kondygnacje i powierzchnię 2.000 m² . Sauny wypełnione ziołami alpejskimi, kąpiele ziołowe  oraz  jedyna w swoim rodzaju sauna wykonana ze skał krystalicznych z doliny Ötztal.

© Aqua Dome
otwórz interaktywną mapę
Godziny otwarcia
Sty
Lut
Mar
Kwi
Maj
Cze

Lip
Sie
Wrz
Paź
Lis
Gru

Godziny otwarcia termy: od soboty do czwartku od 09:00 do 23:00, w piątki od 09:00 do 24:00.

Sauny: od soboty do czwartku od 10:00 do 23:00, w piątki od 10:00 do 24:00.

Cechy
  • Odpowiedni dla rodzin
  • przystosowany dla osób niepełnosprawnych
  • Możliwe również w deszczową pogodę
Parking

Termy znajdują się w hotelu Aqua Dome w miejscowości Längenfeld w dolinie Ötztal.

Dojazd

Jaką formę dojazdu Państwo preferują? Samochodem, samolotem, autobusem czy pociągiem?

Twój adres docelowy: Oberlängenfeld 140, Längenfeld im Ötztal

powered by Rome2Rio

Szukaj
Anzahl Reisende

Więcej atrakcji turystycznych w regionie

Do góry
Newsletter

Prenumerata darmowego newslettera. Bądź na bieżąco i otrzymuj informacje z Tyrolu – Serca Alp.

Live Chat
Live Chat