© Aqua Dome Längenfeld
© Aqua Dome Längenfeld

Aqua Dome

Längenfeld

AQUA DOME to nie tylko spektakularna perełka architektury, ale i niezwykły wodny świat pełen atrakcji. Wszechstronna oferta daje możliwość odprężenia i wypoczynku w ekskluzywnej atmosferze. Zrób sobie przerwę od życia codziennego i rozkoszuj się uzdrawiającym działaniem termalnej wody siarczkowej, zachwycając się przy tym zapierającymi dech w piersiach widokami na otaczającą dolinę Ötztal.

  • Oferta Aqua Dome w Längenfeld jest niezwykle różnorodna: możemy skorzystać z kąpieli w gorącej wodzie - wprost ze źródeł termalnych - w jednej z dwóch, zbudowanych w kształcie kryształowych waz term. Do dyspozycji dostajemy również trzy zewnętrzne baseny. Wszystkie trzy - basen źródlany, basen siarczkowy oraz basen solankowy - wyglądają niczym ufo i wydają
    się unosić w powietrzu.

  • W kompleksie można skorzystać ze znajdujących się obok siebie siedmiu różnych saun i łaźni parowych. Ciekawym przeżyciem są kąpiele w tropikalnym deszczu, w wodospadach czy we mgle. Warto zajrzeć również do centrum „Beauty & Spa”, gdzie skorzystać można z zabiegów indywidualnych.

  • Aqua Dome oferuje także 25-metrowy basen pływacki oraz wielki basen w którym uprawia się „Aqua-Aerobik” i „Aqua-Cycling”. Do dyspozycji gości jest również siłownia.

  • Na rodziny z dziećmi czeka kompleks „Alpejska Arka Noego“, z dwoma basenami ulokowanymi na pokładzie statku, zjeżdżalnią wodną oraz fantastycznym pomieszczeniem do zabaw. Samoobsługowa restauracja zapewnia szeroki wybór jedzenia - od delikatnych przekąsek aż po kuchnię z najwyższej półki.

  • Od grudnia 2013 Spa 3000 wyposażone jest w nowe pomieszczenia wellness o powierzchni 2.000 m². Można skorzystać tu z sauny wypełnionej alpejskimi ziołami, z kąpieli w ziołach oraz z jedynej w swoim rodzaju sauny wykonanej ze skał krystalicznych pochodzących z doliny Ötztal.

© Aqua Dome
otwórz interaktywną mapę
Godziny otwarcia
Sty
Lut
Mar
Kwi
Maj
Cze

Lip
Sie
Wrz
Paź
Lis
Gru

Godziny otwarcia termy: od soboty do czwartku od 09:00 do 23:00, w piątki od 09:00 do 24:00.

Sauny: od soboty do czwartku od 10:00 do 23:00, w piątki od 10:00 do 24:00.

Cechy
  • Odpowiedni dla rodzin
  • przystosowany dla osób niepełnosprawnych
  • Możliwe również w deszczową pogodę
Parking

Termy znajdują się w hotelu Aqua Dome w miejscowości Längenfeld w dolinie Ötztal.

Przyjazd

Jaką formę dojazdu Państwo preferują? Samochodem, samolotem, autobusem czy pociągiem?

Twój adres docelowy: Oberlängenfeld 140, Längenfeld im Ötztal

powered by Rome2Rio

Szukaj
Ilość osób

Więcej atrakcji turystycznych w regionie

pokaż więcej +
Do góry
Newsletter

Prenumerata darmowego newslettera. Bądź na bieżąco i otrzymuj informacje z Tyrolu – Serca Alp.