© Tirol Werbung/Bert Heinzlmeier
© Tirol Werbung/Bert Heinzlmeier

Okolice Innbrucka

Góra przygód, aqua park i mini-zoo w Górach Środkowych Innsbrucka

Przedpołudnie: Kto rano wstaje i wsiądzie do wagonika kolejki na Muttereralm, ten wyląduje na górze przygód! Magiczna woda, leśny plac zabaw, poszukiwanie złota i geocaching -szeroka oferta sprawia, że ​​serca dzieci bije mocniej. Rodziców na pewno ucieszy aktywny wypoczynek na świeżym górskim powietrzu.

Południe: Na obiad zapraszają dwie restauracje serwujące tyrolskie przysmaki: swojska restauracja Muttereralm przy górnej stacji kolejki i renomowana Nockhof przy stacji pośredniej Muttereralmbahn.

Popołudnie: Na masywnych oponach górskich gokartów Mountain Cart całe rodziny zjeżdżają do doliny i z dolnej stacji kolejki jadą wprost do wodnego raju Natterer See. Dzieci beztrosko szaleją na zjeżdżalniach, rowerach wodnych i wodnej trampolinie.

Wieczór: Także w oddalonym o cztery kilometry Nattererboden, na idyllicznej łące, rodzinom zapewniono szereg rozrywek: mini-zoo, plac zabaw i ostatnie, ale nie mniej ważne: doskonałą kuchnię, to połączenie to gwarancja idealnego zwieńczenia wspaniałego dnia.

Do Muttereralmbahn i Natterersee najlepiej dotrzeć środkami komunikacji miejskiej, Nattererboden leży w niewielkiej odległości od Natters (droga piesza przez łąki). Posiadacze karty gościa Innsbruck-Sellraintal bezpłatnie korzystają z Natterersee i programu dla dzieci, mają również zniżkę na przejazd kolejką.

Do góry
Newsletter

Prenumerata darmowego newslettera. Bądź na bieżąco i otrzymuj informacje z Tyrolu – Serca Alp.