© Tirol Werbung / Sebastian Schels
© Tirol Werbung / Sebastian Schels

GREAT TRAILS


Pięć najciekawszych single tracków w Tyrolu dla początkujących i zaawansowanych miłośników enduro


Wąska ścieżka przez gęsty las pełna fal i korzeni, dziki zjazd po stromym zboczu góry, karkołomne zakręty, zapierające dech w piersiach widoki na okoliczne szczyty i spora dawka adrenaliny: z ponad osiemdziesięciu fantastycznych single tracków w Tyrolu, jury złożone z pasjonatów enduro i ekspertów od kolarstwa górskiego wybrało pięć najlepszych.

Jury złożone z ekspertów wybrało pięć najciekawszych single tracków w Tyrolu. Kryteria oceny obejmowały przebieg i walory terenowe ścieżki, jej długość, wyzwania i przeszkody przy zjeździe i wrażenia widokowe.

„Byłem zaskoczony, jak technicznie trudny był ten szlak, kiedy jechałem nim po raz pierwszy. Absolutna przyjemność z wysokogórskiego krajobrazu połączona z naprawdę trudnymi technicznie i częściowo eksponowanymi odcinkami. Zaskoczyło mnie, że jest legalnie dostępny dla riderów. To wyjątkowa oferta w Tyrolu i zdecydowanie potrzebujemy więcej takich."

Lars Lotze, ekspert MTB


„Ścieżka Fleckalm Trail to super trasa, która oferuje wiele różnorodności! Z góry do samego dołu czeka tyle ciekawych elementów, że z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie!”

Peter Kaiser, Dirtjumper, fotograf i producent video


„Högtrail jest ścieżką z prawdziwym flow, odpowiednią dla każdego: zarówno początkujący, jak i doświadczeni rowerzyści będą się tu dobrze bawić”.

Celine Blochberger, przewodnik MTB i downhill


„Lepiej być nie może. Po rytmicznych odcinkach docieramy do starych bunkrów, skąd roziąga się cudowny widok na jezioro Reschensee i otaczające je pasma górskie.”

Benedikt Purner, Downhiller i projektant single tracków


Jak Ci się podobał ten artykuł?

Chcesz otrzymać od nas odpowiedź? Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.

Do góry

Newsletter

Prenumerata darmowego newslettera. Bądź na bieżąco i otrzymuj informacje z Tyrolu – Serca Alp.