Narty i snowboard

Wybierz się na narty i snowboard do Austrii

Jeszcze nie wiesz, gdzie wybrać się na narty w Austrii? Jednym z austriackich regionów, do którego warto się zapędzić, jest Tyrol. Wakacje w Tyrolu to nie tylko ferie zimowe i narty oraz snowboard w Alpach! Na narciarzy i snowboardzistów w regionie czeka ponad 100 ośrodków narciarskich i 4000 km tras narciarskich o wszystkich stopniach trudności. Doskonała infrastruktura i nowoczesne wyciągi gwarantują wygodny dostęp do stoków. Tyrol to także malownicze krajobrazy, ostre szczyty alpejskie i romantyczne doliny. Tyrol oferuje mnóstwo atrakcji również poza trasami: od ofert dla rodzin z dziećmi po różnorodne imprezy w dolinach i słynne Après Ski. Tyrol bez wątpienia stanowi idealne miejsce na ferie zimowe dla miłośników nart i snowboardu.

Na narty z dziećmi

Tyrolska zima w górach

Jak zima to narty, a jak narty to tylko i wylącznie w Tyrolu! To region idealny zarówno dla głodnych wrażeń sportowców, jak i ceniących sobie spokój, dobrą kuchnię, kochających naturę i gościnność Tyrolczyków.
więcej

Słonecznie na lodowcu Hintertuxer Gletscher

Narty wiosną

Od Arlbergu po Alpy Kitzbühelskie – w marcu w Tyrolu rozpoczyna się sezon dla miłośników słońca i firnu.
więcej

Tyrolskie lodowce

Tyrolskie Lodowce

Jazda na nartach powyżej 3000m n.p.m.: 5 majestatycznych tyrolskich lodowców to pewność śniegu przez cały sezon.
więcej

Apres Ski w Tyrolu

Après-Ski

Tradycyjne schroniska, modne bary i spektakularne imprezy: Apres Ski w Tyrolu jest tak różnorodne, jak sam region w sercu Alp.
więcej

Sanki w Tyrolu

Sanki

Sanki w Tyrolu to idealna zimowa rozrywka dla całej rodziny!
więcej

Freeride w Tyrolu

Freeride

Radość podczas jazdy na nartach lub desce w świeżym, głębokim, śniegu, pozostawianie na zboczach stoków własnych śladów w białym puchu, to przeżycia warte każdego zachodu.
więcej