Kaltenbach


 

Miejscowość Kaltenbach leży na wysokości 558 m n.p.m. i stanowi doskonały punkt wypadowy dla narciarzy wybierających się na teren narciarski Hochfügen-Hochzillertal. Kaltenbach zachwyca zarówno miłośników białego szaleństwa, jak i dobrej kuchn. A latem to idealne miejsce na aktywny urlop dla zapalonych piechurów i miłośników wypraw rowerowych.

Kaltenbach zimą:

• Teren narciarski Hochfügen-Hochzillertal obejmuje 181 km stoków i dysponuje najnowocześniejszymi wyciągami. Dwie 8-osobowe kolejki gondolowe gwarantują, że na przejazd w górę nie będziecie musieli czekać  w kolejce.
• Kristallhütte i Wedelhütte należą do najlepszych schronisk w dolinie Zillertal.
• W pobliżu dolnej stacji kolejki jest mnóstwo lokali après ski, a w samej miejscowości aż 15 restauracji kusi najróżniejszymi smakami.
• W Kaltenbach znajduje się około 130 obiektów noclegowych każdej kategorii.

Kaltenbach latem:

• Jedną z najpiękniejszych alpejskich dróg w Austrii jest Zillertaler Höhenstraße. Mierzy ona 48 km długości i stanowi doskonały punkt wyjścia dla wycieczek po górach. Z Kaltenbach można się wybrać na przejażdżkę po Zillertaler Höhenstraße liniowym autobusem.
• Abenteuerpark Zillertal w Kaltenbach to wspaniały park przygody i najbardziej spektakularny naturalny park linowy ze ścieżką wspinaczkową w Tyrolu.
• W alpejskim ogrodzie botanicznym (Alpengarten) zobaczycie w naturze najpiękniejsze górskie kwiaty, jakie można znaleźć w okolicy.


Ulubione noclegi w Kaltenbach


Wszystkie apartamenty w KaltenbachWszystkie hotele w Kaltenbach
Umiejętności

Rodziny
52% (13)

Dla par
40% (10)

Solo
8% (2)

Business
0% (0)

Data based on verified customer ratings from a selection of online booking websites. (Source: Trust You)

Szukaj


Wyszukiwanie szczegółowe
otwórz interaktywną mapę
Dojazd

Twój adres docelowy: Hausnummer 40, Kaltenbach

powered by ÖBB-Personenverkehr AG

Do góry
Live Chat
Live Chat