Świat Kryształów Swarovskiego


 

Świat Kryształów Swarovskiego od otwarcia w 1995 roku zachwyca symbiozą błyszczących kryształowych cudów i wysokiego poziomu artystycznego. Muzeum zaliczane jest do najpopularniejszych miejsc wycieczkowych w Austrii. W 2015r muzeum zostało rozbudowane o m.in. kryształowy staw.

  • Już u wejścia Swarovski prezentuje barwny kosmos migoczących kryształów tworząc przy tym zmysłową atmosferę i nadając tym samym oprawę sztuce współczesnej.
  • Stworzony przez Andrè Hellera olbrzym, strzeże wejścia do świata niezwykłych przeżyć. W kryształowych komnatach przemienia się co chwilę, aby na nowo czarować odwiedzających.
  • Kryształowa katedra, kryształowy teatr oraz olbrzymich romiarów przedmioty z kryształu  to tylko niektóre z wartych odkrycia atrakcji muzeum.
  • Słynny brytyjski architekt Terence Conran odpowiedzialny jest za projekt nawiększego na świecie sklepu Swarovskiego.
  • Odwiedzający mogą się bardzo łatwo dostać do muzeum. Specjalny bus kursuje pomiędzy Wattens a Innsbruckiem co 2 godziny, 4 razy w ciągu dnia, przez 7 dni w tygodniu.
  • Nowość! W maju 2015r muzeum zostało rozbudowane o czarny staw z kryształowymi chmurami, wieżę zabaw dla dzieci, nową restaurację i kilka nowych instalacji artystycznych.

© Swarovski Kristallwelten

Codziennie od 09:00 do 18:30 (ostatnie wejście o godz. 17:30)

otwórz interaktywną mapę
Dojazd

Twój adres docelowy: Kristallweltenstraße 1, Wattens

powered by ÖBB-Personenverkehr AG

Szukaj


Wyszukiwanie szczegółowe
Do góry
Live Chat
Live Chat